Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

autor: RedstonekPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★ Novice

Witam. Mam problem z grą, przeszedłem kampanię dla pojedynczego gracza i kampanie Ostatni Jedi ale bohaterzy Fin i Phasma nadal są zablokowani. Kiedy ich wybieram pisze ZAWARTOŚĆ NIEDOSTĘPNA. Problem jest ewidentnie po stronie EA, ponieważ zainstalowałem grę również na innym komputerze i jest dokładnie tak samo. Widać mam jakieś ograniczenia włączone na koncie. Dzwoniłem na pomoc techniczną i nic, dlaczego moja gra jest NIEPEŁNA ? Przecież zapłaciłem za nią jak każdy. Nie mam wyzwań dla Ostatni Jedi , w zakładce kariera kiedy wybiorę ostatni jedi coś próbuje się ładować później pojawia się komunikat " MAM ZŁE PRZECZUCIA, ZAWARTOŚĆ NIE WCZYTUJE SIĘ". Reinstalowałem grę , instalowałem na innym komp. i zawsze to samo. Widać Może ktoś z pomocy technicznej w końcu się tym zajmie ?

Wiadomość 1 z 6 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★★ Novice
A kiedy zacząłeś grać?
Wiadomość 2 z 6 (195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★ Novice
około tydzień temu
Wiadomość 3 z 6 (182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★★ Novice
Podobno jeśli zarejestrowałeś grę po sezonie The Last Jedi to ci bohaterowie mają być nieaktywni i trzeba ich wykupić.
Wiadomość 4 z 6 (173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★ Novice

Nie wydaje mi się, nawet gdyby to nie tłumaczy braku wyzwań dla LJ. Gdzie jest taka informacja ? 

Wiadomość 5 z 6 (166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niedostępna zawartość - FIN i PHASMA

★★ Novice

BTW. Sezon LJ chyba nadal trwa- przepraszam za post pod postem

Wiadomość 6 z 6 (165 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem