Nie mogę włączyć gry bez Origin Acces

autor: mast3rek
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę włączyć gry bez Origin Acces

★★★★★ Newbie

Mam pewien problem. Kupiłem Battlefronta 2 już jakiś czas temu. Grałem normalnie w wersję podstawową. W końcu wykupiłem ogirin acces i dodałem do gry płatną zawartość. Kiedy origin acces wygasł gra nie chce się włączyć. Podejrzewam, że dzieje się tak przez brak dostępu do płatnych dodatków. Jakiś pomysł jak to naprawić? 

Z góry dzięki.

Wiadomość 1 z 3 (435 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę włączyć gry bez Origin Acces

EA Staff

Hej @mast3rek

 

W pierwszej kolejności zobacz czy nie jest to inna wersja gry Battlefront 2, którą wcześniej zakupiłeś. Wersje gry dostępne w abonamencie EA Play mogą być różne od tych, które wcześniej aktywowałeś na swoim koncie.

 

W tym celu po otwarciu klienta Origin kliknij "Moja biblioteka gier" i dalej w prawym górnym rogu wybierz opcje "Filtruj" i wybierz kategorie "Kupione gry". 

 

Jeżeli to nie pomoże spróbuj wyczyścić pamięć podręczną klienta Origin. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w naszym artykule TUTAJ

 

Mam nadzieję, że zawarte przeze mnie wskazówki przyczynią się do rozwiązania Twojego problemu. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 3 (424 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę włączyć gry bez Origin Acces

★★★★★ Newbie

Dzięki, pomogło!

Wiadomość 3 z 3 (416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem