Nie mogę uruchomić gry po zmianie folderu gry, wymaga nowej instalacji

autor: FreguX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę uruchomić gry po zmianie folderu gry, wymaga nowej instalacji

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam! otóż mam problem z grą Star Wars : BattleFront 2. Pobrałem grę parę dni temu z płyty. zainstalowałem to w folderze z starej gry (miałem zamiar zmienić nazwę folderu po instalacji owej gry). Więc SW:BF 2 się zainstalowało, pograłem parę godzin i zmieniłem nazwę folderu na inną. Potem nie mogłem odpalić gry, wyskakiwał mi błąd że gra nie jest pobrana i ,że muszę na nowo ją instalować. Potrzebuje pomocy bo nie wiem jak rozwiązać ten problem.

 

Wiadomość 1 z 3 (236 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę uruchomić gry pomocy!!!!!!!

Community Manager (retired)

@FreguX Hej!

 

Zmieniania nazwy folderu instalacyjnego już po samej instalacji, może powodować, iż Origin nie będzie wstanie zlokalizować folderu z grą. Dlatego zerknij tutaj i spróbuj sposób alternatywny na wskazanie owego folderu z grą. Dodatkowo kroki na problem z instalację itp. znajdziesz w tym wątku.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (265 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę uruchomić gry pomocy!!!!!!!

Community Manager (retired)

@FreguX Hej!

 

Zmieniania nazwy folderu instalacyjnego już po samej instalacji, może powodować, iż Origin nie będzie wstanie zlokalizować folderu z grą. Dlatego zerknij tutaj i spróbuj sposób alternatywny na wskazanie owego folderu z grą. Dodatkowo kroki na problem z instalację itp. znajdziesz w tym wątku.

Wiadomość 2 z 3 (266 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić gry pomocy!!!!!!!

★ Novice
Nic się nie dzieje, chyba czeka mnie reinstall Frown
Wiadomość 3 z 3 (201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem