Kod błędu 2495

autor: Just_NiCeTrY
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod błędu: 2 495

★★ Novice

Witam, ciągle pojawia mi się komunikat "Nie udało się przyznać nagrody. Spróbuj ponownie lub sprawdź, czy w ekwipunku nie ma nowych przedmiotów. Kod błędu: 2 495" Nie mogę odebrać żadnej nagrody. Gram na 2 komputerach i na obu pojawia się ten sam komunikat. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6 (1 072 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod błędu: 2 495

[ Edytowane ]
Community Manager

@bauterr @krecikbiceps 

 

Informacje na temat tego błędu zostały wysłane do DICE i aktualnie trwają prace nad wydaniem aktualizacji poprawiającej ten błąd. Na tę chwilę nie jestem w stanie podać konkretnej daty rozwiązania tego problemu, ale jeśli pojawią się dodatkowe informacje - dam Wam znać Standard smile 

 

Oznaczę moja odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności na forum.

 


 

Aktualizacja

 

Po zbadaniu napływających od nas zgłoszeń ustaliliśmy, że komunikat z błędem 2495 pojawia się w momencie jeśli do waszego konta został przyznany duplikat posiadanej już nagrody.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (1 010 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Błąd 2495

★ Novice

Po ostatniej aktualizacji wyświetla błąd 2495 informujący że nie można odebrać nagrody 

Wiadomość 2 z 6 (1 044 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu: 2 495

[ Edytowane ]
Community Manager

@bauterr @krecikbiceps 

 

Informacje na temat tego błędu zostały wysłane do DICE i aktualnie trwają prace nad wydaniem aktualizacji poprawiającej ten błąd. Na tę chwilę nie jestem w stanie podać konkretnej daty rozwiązania tego problemu, ale jeśli pojawią się dodatkowe informacje - dam Wam znać Standard smile 

 

Oznaczę moja odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności na forum.

 


 

Aktualizacja

 

Po zbadaniu napływających od nas zgłoszeń ustaliliśmy, że komunikat z błędem 2495 pojawia się w momencie jeśli do waszego konta został przyznany duplikat posiadanej już nagrody.

Wiadomość 3 z 6 (1 011 wyświetleń)

Dot.: Kod błędu: 2 495

★ Apprentice

czy wy z ea w kobcu cos zrobicie z tym bledem czy bedziecie w kolli leciec z ludzmi.Zal was ze tak traktujecie graczy

Wiadomość 4 z 6 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Brak nagród za kampanie

[ Edytowane ]
★★ Novice

Star wars Battlefront 2

Po ukończeniu trybu kampanii  (skrzynki)i nagrody znikają.Nie mogę otworzyć skrzynek. 

Wiadomość 5 z 6 (905 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Kod błędu 2495

★★★ Newbie

Błąd polega na tym, że nie mogę odebrać nagród z kampanii (ukończyłem całą) na ekranie wyświetla się kod błędu 2495.

 

Platforma: Xbox One

Nick: G0D NiCeTrY

Wiadomość 6 z 6 (861 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem