KOD BŁĘDU 216

autor: ChesterboxOne
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

KOD BŁĘDU 216

★ Novice

Po próbie połączenia serwerem i krótkim ładowaniu wyrzuca mnie do menu i wyskakuje komunikat o problemie z połączeniem i kodzie błędu 216. Próbowałem dziesiatki razy i bez zmian. Ostatnio taki sam problem miałem w battlefieldzie 1, ale tam po kilku próbach udało mi się dołączyć. Robiłem speed test i pobieranie mam 88mb/s a upload około 8mb/s.

Wiadomość 1 z 2 (1 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: KOD BŁĘDU 216

Community Manager

Hej @ChesterboxOne 

 

Zazwyczaj w rozwiązaniu tego problemu wystarcza zastosowanie kroków zawartych w tym artykule. Nie mniej, wydaje mi się, że połączenie z którego korzystasz (a przynajmniej to widoczne na teście uotrace) jest połączeniem mobilnym. W związku z tym możesz mieć trudność w wykonaniu wszystkich kroków w nim zawartych. 

 

Komunikat błędu 216 pojawiał się również we wcześniejszych zgłoszeniach jeśli dwóch graczy próbowało się połączyć jednocześnie w grze, korzystając z tego samego połączenia internetowego. 

Wiadomość 2 z 2 (1 594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem