Dot.: Gra wyłącza się przed dołączeniem do rozgrywki

autor: MasnyPolakPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra wyłącza się przed dołączeniem do rozgrywki

★★★ Newbie

Witam mam bardzo dziwny problem z gra Star Wars battlefornt II mianowicie gra wyłącza się zaraz po załadowaniu się ekranu dołączania do gry gdy mam dołączyć do meczu wyrzuca mnie do pulpitu bez żadnego komunikatu. Jednak dziwne jest to że jeśli wyłączę i włączę komputer gra uruchamia się normalnie ale tylko na 1 grę jeśli skończę potyczkę musze resetować komputer ponownie nie mam pojęcia co może być tego powodem jest to dość irytujące czy ktoś może ma jakiś pomysł ?

DOŁĄCZAM SPECYFIKACJE 

 

procesor AMD Ryzen 5 1600

ram 16 gb 

karta AMD Radeon r9 200 Series

win10 home

Wiadomość 1 z 3 (533 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra wyłącza się przed dołączeniem do rozgrywki

EA Staff

Witaj @MasnyPolakPL

 

Dziękujemy za załączone szczegóły, które dotyczą Twojego problemu. Jeżeli chodzi o specyfikacje komputera, to spełnia on wymagania dla tego tytułu 👍. Fakt, że gra się wyłącza, może być spowodowany przez kilka czynników. Najczęstszym z nich jest brak zainstalowanych elementów i zasobów, jak np. bibliotek współdzielonych, z których korzysta gra.

 

Możesz skorzystać z tej instrukcji i wygenerować raport diagnostyczny DXDiag. Informacje w nim zawarte pomogą nam zapoznać się ze szczegółową specyfikacją Twojego komputera, sterowników i innych elementów systemowych. 

 

Dodatkowo pomocna może okazać się informacja o tym, w którym to dokładnie momencie gra się wyłącza. Czy po tym jak gra się wyłączy, czy pozostaje widoczna jako uruchomiona aplikacja w menedżerze zadań? Czy towarzyszy temu zdarzeniu jakiś dodatkowy komunikat? 

 

Jak tylko znajdziesz czas, daj znać. Wraz ze społecznością Answers HQ postaramy się znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. 👍  

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 3 (525 wyświetleń)

Dot.: Gra wyłącza się przed dołączeniem do rozgrywki

★★★ Newbie

Gra wyłącza się po rozpoczęciu rozgrywki sieciowej zaraz po ekranie ładowanie przed meczem w wyłącza się tez w menadżerze urządzeń nie pozostaje po tym żaden komunikat gdy chcę zagrać w tryb single player gra włącza się poprawnie aczkolwiek czasami mam problem ze znikającą myszką. dołączam plik z dxdiag

Wiadomość 3 z 3 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem