Gra nie chce sie uruchomić

autor: Pszczola1976
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra nie chce sie uruchomić

★★★★★ Novice
próbowałem wszystkiego, ja mam problem taki że może go opisze: włączam grę czasami mam normalny obraz a czasami mega jaskrawy po czym wchodzę na pulpit i musze przełączyć z 60 hz na 59 i spowrotem na 60 żeby obraz wrócił do normalności , druga sprawa wchodzę do gry to w menu się wszystko scina i te kolko ladowania jest podzielone na 2 czesc pol kółka na dole pół o góry , i dodatkowo tam gdzie powinno być napisane mój profil gracza to jest jakiś dziwny wykrzyknik czarno siwy w kwadracie dopiero jak na niego wejde to wtedy gra się odwiesza co i tak nie poprawia błędu z jaskrawym obrazem, dostałem odpowiedz od "ekspertow" ze niby moja karta się grzeje, ciekawe jakim cudem skoro na pulpicie mam 30 stopni a w stresie mam 60 stopni wiec nie jest to wina karty po za tym w innych grach chodzi normalnie.
Wiadomość 11 z 13 (187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce sie uruchomić

@daramushi

 

Rozumiem ,zapewne jest coś z grą nie tak jakiś błąd, co do temperatury grafiki są one dobre,trudno tu cokolwiek doradzić, skoro nic nie pomaga,może studio to naprawi nie wiadomo.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 12 z 13 (183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce sie uruchomić

★★★★★ Novice
Szczerze pytanie brzmi tylko kiedy bo nie gram już od miesiąca w grę za którą zapłaciłem w dniu premiery 200 zl żebym teraz jej nie używał... jestem mega zdenerwowany , nie może być loterii :/ temu działa temu nie i najlepiej napisać że masz coś że sprzętem
Wiadomość 13 z 13 (175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem