Detected amd radeon driver 0.0.0 Pomocy Mam najnowsze sterowniki

autor: qvez2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Detected amd radeon driver 0.0.0 Pomocy Mam najnowsze sterowniki

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry nie mogę uruchomić gry, ponieważ wyskakuję mi ten błąd. Mam pobrane najnowsze sterowniki oraz mój komputer spełnia wymagania ponieważ juz kiedys grałem w Battlefronta II

Wiadomość 1 z 3 (1 912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Detected amd radeon driver 0.0.0 Pomocy Mam najnowsze sterowniki

Community Manager

Hej @qvez2 

 

Komunikat wskazywałby na problem związany ze serownikami karty graficznej. Jeśli instalowałeś najnowszą wersję, spróbuj zainstalować je ponownie tym razem wybierając opcję czystej instalacji. Instrukcję znajdziesz poniżej: 

 

Rozwiązywanie problemów z grafiką na komputerach PC

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 850 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Detected amd radeon driver 0.0.0 Pomocy Mam najnowsze sterowniki

Community Manager

Hej @qvez2 

 

Komunikat wskazywałby na problem związany ze serownikami karty graficznej. Jeśli instalowałeś najnowszą wersję, spróbuj zainstalować je ponownie tym razem wybierając opcję czystej instalacji. Instrukcję znajdziesz poniżej: 

 

Rozwiązywanie problemów z grafiką na komputerach PC

Wiadomość 2 z 3 (1 851 wyświetleń)

Dot.: Detected amd radeon driver 0.0.0 Pomocy Mam najnowsze sterowniki

★★★ Newbie

Mam obecnie identyczny błąd WYŁĄCZNIE w grach chodzących na silniku Frostbite. Jedynym rozwiązaniem jest pozwolenie Winows na automatyczną instalację sterowników (bez Adrenaline) - gra się uruchomiła i działa płynnie, ale rzutuje to bardzo negatywnie na wydajność wielu innych aplikacji które wymagają nowszych wersji. Wykonałem do tej pory cały zwykle polecany troubleshooting, tzn. dokonałem czystej instalacji najnowszych sterowników, nic to nie dało. Problem nie jest w moim przypadku związany ze zintegrowanym układem graficznym, bo mój procesor takowego nie posiada.

Wiadomość 3 z 3 (982 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem