Dot.: CZITERZY... I CZY ISTNIEJE TU ANTYCZIT

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cziterzy... i czy istnieje antyczit

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam 

Mam taki problem i nie tylko Ja...

Mianowicie gram sobie w tą grę i po 18h spędzonych na trybie multiplayer zastanawiam się czy w tej grze istnieje takie oprogramowanie które potocznie nazywa się ANTY-CHEAT... koleś biega wali same głowy statystyki na koniec ponad 100 i przychodzi taka myśl Jak to możliwe że w "NOWEJ" grze jest tyle cziterów...

Przykład z dzisiaj gram sobie widzę ziomka który w 2 sek zabił jakieś 5 osób skończył ze statystykami ponad 100 punktów po czym w następnej rundzie napisałem mu że ma AIM BOTA i to widać ziomek tłumaczył się że grał jednym z bohaterów i dlatego tyle nabił... po czym wyłączył cheaty ponieważ do końca mapy nabił tylko 5 a nie ponad 100...

 Wczoraj poszukałem stron które oferują takie oprogramowanie "ułatwiające" grę i jakie było moje zdziwienie jak na samym początku znalazłem 2 strony które za odpowiednią cene oferują takie "pomoce" w grze... a jedna się chwali że ma już około 10.000 lub 14.000 zadowolonych klientów...

Gdzie wy kur*** macie jakieś oprogramowanie Anty-cheat!?

Jak byście napisali że macie w ***** cziterów to bym tego nie kupował ponieważ nie chce dawać rozrywki takim z*** co grają na aimbotach czy wh... 

 

SORKI MUSIAŁEM SIĘ WYŻALIĆ...

Wiadomość 1 z 3 (1 376 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: CZITERZY... I CZY ISTNIEJE TU ANTYCZIT

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Sithmann Witaj!

 

Rozumiem Twoje rozgoryczeni osobami korzystającymi z nielegalnych programów w grach online, jednak proszę Cię na przyszłość, abyś przed publikowaniem czegokolwiek na publicznym forum, odetchnął! Nie będziemy tolerować takiego języka!

 

Co do pytania o system do wykrywania oszustw, jaki działa w SWBF 2:

 

"Stosujemy Fairfight w celu wykrycia przypadków stosowania oprogramowania służącego do oszustw i dającego przewagę nad innymi graczami."

 

Jeśli napotkałeś na osobę, która z Twojej perspektywy korzysta np. z aimbot, wallhack itp. możesz danego użytkownika zgłosić:

 

W jaki sposób mogę zgłosić gracza?

 

Grając na PC, miej włączoną funkcję „Origin w grze”, a następnie:

  1. Naciśnij klawisz Esc , aby wywołać tablicę punktacji.
  2. Kliknij nazwę zgłaszanego użytkownika.
  3. Wybierz opcję Wyświetl profil.
  4. Kliknij strzałkę menu rozwijanego w nakładce Origin.
  5. Wybierz pozycję Zgłoś gracza.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 423 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: CZITERZY... I CZY ISTNIEJE TU ANTYCZIT

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Sithmann Witaj!

 

Rozumiem Twoje rozgoryczeni osobami korzystającymi z nielegalnych programów w grach online, jednak proszę Cię na przyszłość, abyś przed publikowaniem czegokolwiek na publicznym forum, odetchnął! Nie będziemy tolerować takiego języka!

 

Co do pytania o system do wykrywania oszustw, jaki działa w SWBF 2:

 

"Stosujemy Fairfight w celu wykrycia przypadków stosowania oprogramowania służącego do oszustw i dającego przewagę nad innymi graczami."

 

Jeśli napotkałeś na osobę, która z Twojej perspektywy korzysta np. z aimbot, wallhack itp. możesz danego użytkownika zgłosić:

 

W jaki sposób mogę zgłosić gracza?

 

Grając na PC, miej włączoną funkcję „Origin w grze”, a następnie:

  1. Naciśnij klawisz Esc , aby wywołać tablicę punktacji.
  2. Kliknij nazwę zgłaszanego użytkownika.
  3. Wybierz opcję Wyświetl profil.
  4. Kliknij strzałkę menu rozwijanego w nakładce Origin.
  5. Wybierz pozycję Zgłoś gracza.

 

Wiadomość 2 z 3 (1 424 wyświetleń)

Dot.: CZITERZY... I CZY ISTNIEJE TU ANTYCZIT

★★★ Newbie

ając na PC, miej włączoną funkcję „Origin w grze”, a następnie:

  1. Naciśnij klawisz Esc , aby wywołać tablicę punktacji.
  2. Kliknij nazwę zgłaszanego użytkownika.
  3. Wybierz opcję Wyświetl profil.
  4. Kliknij strzałkę menu rozwijanego w nakładce Origin.
  5. Wybierz pozycję Zgłoś gracza.

tylko ze to nic niedaje gram w apex na xbox i pc 

mam juz jakies 200dni czas grania  wiem ze zostalo zablokowane jakies 2k kont   to juz sam nagrajem zglosilewm i co i nic strony sprzedajace czity daja 100% niewykrywalnosci  wydaje mi sie ze tyle to tylko producent gry moze dac i tak pewnie jest bo gra darmowa ale  czity kosztuja dosc sporo na stronach z czitami pomoc 24h nawet w razie zablokowanego konta oferuja odblokowanie  lepie dajcie opcje aimbot t itd wdo gry i zacznijcie sprzedawac gre a nie czity

 

Wiadomość 3 z 3 (1 109 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem