Crashe do pulpitu bez erroru non stop

autor: Zabneer04
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam mam problem, z którym walczę już miesiąc. Gra nieustannie zamyka się sama i przenosi do pulpitu bez żadnego erroru czy coś. Dzieje się tak w menu, podczas ładowania do gry i czasem jak już jakimś cudem załadowało grę to podczas grania. Próbowałem wszystkie metody jakie znalazłem w necie (update windows, naprawa plików gry, reinstal, kasowanie zawartości program data i appdata, zmiana ustawień gry-w oknie,na low, wyłączanie directx12, zmiana pliku w bootoptions, uinstall MSI Afterburner oraz Riva Tuner. Może ktoś poda mi w końcu działające rozwiązanie. XD Liczę na poważne podejście do sprawy.

Wiadomość 1 z 21 (1 498 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam poradziłem sobie sam z problemem i gra już działa 

Zobacz w watku

Wiadomość 20 z 21 (944 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

Community Manager

Hej @Zabneer04 

 

Prześlij nam plik DxDiag, może tam znajdziemy jakieś wskazówki odnośnie rozwiązania problemu Standard smile

Wiadomość 2 z 21 (1 419 wyświetleń)

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★ Novice

Mam identyczny problem. Gra wywala bez jakiegokolwiek błędu w trakcie łądowania się menu mimo tego że wwszystklo jest zaktualizowane a pamięć podręczną origin też ostatnio czyściłem.

Pozdrawiam 

Wiadomość 3 z 21 (1 413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam

Plik jest w załączniku 

Wiadomość 4 z 21 (1 398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★ Novice

u mnie to samo po ostatnich aktualizacjach tylko kampania działa a pozostałe tryby online wywala podobnie jak opisał kolega

Wiadomość 5 z 21 (1 314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★ Novice

jak znajdzie się jakieś rozwiązanie to proszę o info bo u mnie to samo tylko kampania działa a wszystko inne wywala do pulpitu

Wiadomość 6 z 21 (1 310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

★★★★★ Novice

Witam

Jest już coś wiadomo ?

Wiadomość 7 z 21 (1 207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

Community Manager

Hej @Zabneer04 

 

Upewnij się, że sterowniki dla Twojej karty graficznej zaktualizowane są do najnowszych (tutaj możesz pobrać ich najnowszą wersję). W liście kroków, który wykonałeś nie zauważyłem uruchomienia komputera w trybie czystego rozruchu - jeśli wcześniej tego nie wykonywałeś to poprosiłbym, abyś sprawdził czy gra wyłącza się również, wtedy kiedy komputer jest uruchomiony w tym trybie. 

 

Dodatkowo widzę, że Twój komputer wyposażony jest w dysk SSD, zainstaluj grę na nim i również sprawdź czy gra się zachowuje w ten sam sposób. 

 

Daj nam znać czy te kroki przyniosły efekt Standard smile

Wiadomość 8 z 21 (1 117 wyświetleń)

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mam podobny problem od momentu przejścia na MSI Radeon RX 470 4gb, wcześniej grałem przez ponad 2 lata na Asusie GTX 650 Ti i bez większych problemów. Zastanawiam się już czy to może nie karta jest upalona czy coś bo kupiłem używaną. Proszę o pomoc.  

Wiadomość 9 z 21 (1 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Crashe do pulpitu bez erroru non stop

Community Manager

Hej @KoksalBabaYT 

 

Zdaje się, że do Twojej karty graficznej są dostępne nowsze sterowniki niż te, które aktualnie masz zainstalowane Standard smile Tutaj znajdziesz link. Sugerowałbym, żebyś wykonał czystą instalację sterownika. 

 

Jeśli po zmianie karty graficznej nie sprowadziłeś gry do domyślnych ustawień, zrób to teraz. Zrobisz to zmieniając nazwę folderu Star Wars Battlefront II, który znajduje się w Dokumentach. 

 

Miej na uwadze, że Twoje lokalnie zapisane postępy w kampanii będą w folderze o zmienionej nazwie Standard smile

Wiadomość 10 z 21 (1 043 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem