Cięcie się gry Star Wars Battlefront II

autor: _Mroozo0_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cięcie się gry Star Wars Battlefront II

★★ Novice

Witam. Mój problem dotyczy zacinania się gry (takiego jakby opóźniania się gry). Rok temu pobrałem Star Wars Battlefront II, nie przez Origin, i działało bardzo dobrze, a teraz pobrałem drugi raz i się tnie, nawet na najniższych opcjach. Rownież mam wykupioną tą aktualizację świąteczną, czy coś w tym stylu, jeśli to przez to, to czy można ją wycofać. Korzystałem z opcji, które mogły pomóc rozwiązać mój problem, jednak nie zadziałało, oto mój sprzęt:

BIOS: BIOS Date: 09/17/12 15:19:42 Ver: 04.06.04 (type: BIOS)
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz
Memory: 8192MB RAM
Available OS Memory: 8146MB RAM
Page File: 15049MB used, 11528MB available
Windows Dir: C:\WINDOWS
DirectX Version: DirectX 12

Windows 10

Wiem, że procesor jest za słaby, jednak tak jak mówię, rok temu pobrałem i wszystko było dobrze. Proszę o pomoc rozwiązaniu mojego problemu!!!

Wiadomość 1 z 2 (187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Cięcie się gry Star Wars Battlefront II

Community Manager

Hej @_Mroozo0_ 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniałeś procesor, który wymieniłeś jest poniżej minimalnych wymagań gry. Wymagania te są określone na wszystkie nadchodzące aktualizacje gry i nawet jeśli gra uruchamiała się w którymś momencie na słabszym sprzęcie, to po pewnej aktualizacji, może okazać się to niemożliwe. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (172 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Cięcie się gry Star Wars Battlefront II

Community Manager

Hej @_Mroozo0_ 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniałeś procesor, który wymieniłeś jest poniżej minimalnych wymagań gry. Wymagania te są określone na wszystkie nadchodzące aktualizacje gry i nawet jeśli gra uruchamiała się w którymś momencie na słabszym sprzęcie, to po pewnej aktualizacji, może okazać się to niemożliwe. 

Wiadomość 2 z 2 (173 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem