[#] Brak trofeum za rangę 50 - rozwiązano

autor: Papieros_nr1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Brak trofeum za rangę 50 - rozwiązano

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam
Po osiągnięciu rangi 50 nie otrzymałem trofika, jakieś pomysły ?

Wiadomość 1 z 12 (920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: star wars battlefront 2

Community Manager (retired)

Aktualizacja

 

Dzisiejszy hotfix naprawił brak trofeum za osiągnięcie 50 rangi. Jeśli po włączeniu gry trofeum Wam się nie pojawi, zalecamy rozpoczęcie meczu online, celem otrzymania stosownej trofki.

 

Dziękujemy Wam za cierpliwość.

 

Zespół EA/Dice

 

[źródło]

Zobacz w watku

Wiadomość 12 z 12 (901 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak trofika za range 50 Ps4

★ Guide

Witam,

 

Na  oficjalnym forum Star Wars Battlefront 2, pojawiła się lista problemów monitorowanych przez Studio. Według informacji z TEGO wątku, temat brakujących trofeów jest badany przez Studio. 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 2 z 12 (872 wyświetleń)

Dot.: Brak trofika za range 50 Ps4

★★ Novice
Trochę poczytałem ten wątek i widzę, że problem już od dłuższego czasu istnieje, liczyłem, że dzisiejsza aktualizacja w końcu naprawi ten problem, ale widać studio ma ważniejsze rzeczy na głowie niż takie pierdoły. To już nawet nie jest śmieszne .
Pozdrawiam
Wiadomość 3 z 12 (849 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

star wars battlefront 2

★★★ Novice

Mam problem z ostatnim  osiągnięciem ,,emanuje silną mocą'' czyli zdobycie 50 rangi.Zdobyłem ją w grze ale gra nie uznała tego i nie mam zmianki w punktach origin ani to że odblokowałem te osiągnięcie.A w grze widniej że mam maksymalną rangę

Wiadomość 4 z 12 (848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2

Community Manager (retired)

@CyborgTari 

 

Przeniosłem i scaliłem Twój wpis, dotyczący potwierdzonego właśnie problemu z Trofeum/Osiągnięciem po zdobyciu 50 rangi. Jest to błąd zgłoszony do studia, dlatego prosimy jeszcze o cierpliwość, gdyż w dzisiejszej aktualizacji niestety nie został on zaadresowany. 

Wiadomość 5 z 12 (842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2

★★ Apprentice

mam nadzieję że problem będzie naprawiony, bo pewnie jest wiele osób grających (jak np. ja)  ... już tylko dla osiągnięć

 

Wiadomość 6 z 12 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2

★★★ Novice

Albo jak ja który gra też dla osiągnięć i ulepszaniu statków,żołnierzy.Dla takich którzy osiągnęli już prawie wszystkie osiągnięcia to nie jest przyjemna wiadomość,że akurat ostatnie się zepsuło

Wiadomość 7 z 12 (774 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Pe100 @CyborgTari

 

Studio współpracuje z Sony nad rozwiązaniem jak najszybciej tego problemu, fix jest bliżej niż dalej (szacowany termin - koniec maja). Wink 

Wiadomość 8 z 12 (767 wyświetleń)

Dot.: star wars battlefront 2

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@EA_Odix   a czy studio też współpracuje z kimś żeby naprawić to dla wersji PC ? bo właśnie u mnie na PC też nic nie ma, a jestem LVL50 ...

Jakoś często są problemy z naliczaniem nagród, np dzisiaj nie liczyło zabójstw do osiągnięcia czasowego w drużynie z Boba Fett'm i Bossk'iem w tych pojedynkach 2 vs 2

Albo nie dodaje punktów za wykonywanie zadań w meczu... ale to chyba temat na osobny post...

Wiadomość 9 z 12 (745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: star wars battlefront 2

Community Manager (retired)

@Pe100 Hej!

 

System osiągnięć jest naliczany w przypadku PC przez platformę Origin, jeśli błąd w samej grze blokował trofea/osiągnięcia, spodziewany fix powinien rozwiązać ten problem również na PC. Możliwe jednak, że będzie wymagana łatka do samego Origin. Na tą chwilę nie mamy jeszcze szczegółów

 

Co do problemu naliczania nagród, jest szansa, iż najbliższa łatka (hotfix) również to poprawi, jednak jak wspomniałem, nie mamy jeszcze szczegółów od studia, dlatego wyczekuj oficjalnych patch notes ze wspomnianego hotfix-a.

 

Wiadomość 10 z 12 (739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem