Dot.: Brak kredytów za duplikaty

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Brak kredytów za duplikaty - potwierdzony problem - nadal badany

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Nie dostaje kredytów za duplikaty kart. A poziom postaci w zakładce kariera jest inny niż podczas gry. Zauważyłem to około miesiąca temu, więc sporo kredytów jestem do tyłu. Gram na PS4

Wiadomość 1 z 7 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @ahced88

 

Problem, który Ciebie dotknął jest znany Studiu i pracują nad jego rozwiązaniem. Kredyty za duplikaty zostaną dodane do Twojego konta w momencie kiedy sytuacja unormuje się i błąd zostanie poprawiony :eahigh_file: Oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje, będę edytował mój post Standard smile

 

Aktualizacja 20/02

 

Patch wprowadzony w dniu 19/02, niestety nie rozwiązał do końca problemu braku kredytów za duplikaty, dlatego studio ponownie sprawdza informację/dane oraz pracuje nad permanentnym rozwiązaniem. Prosimy o cierpliwość! 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (633 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @ahced88

 

Problem, który Ciebie dotknął jest znany Studiu i pracują nad jego rozwiązaniem. Kredyty za duplikaty zostaną dodane do Twojego konta w momencie kiedy sytuacja unormuje się i błąd zostanie poprawiony :eahigh_file: Oznaczam moją odpowiedź jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje, będę edytował mój post Standard smile

 

Aktualizacja 20/02

 

Patch wprowadzony w dniu 19/02, niestety nie rozwiązał do końca problemu braku kredytów za duplikaty, dlatego studio ponownie sprawdza informację/dane oraz pracuje nad permanentnym rozwiązaniem. Prosimy o cierpliwość! 

Wiadomość 2 z 7 (634 wyświetleń)

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

★ Apprentice
Łatka 1.2 podobno miała usunąć problem z brakiem kredytów za duplikaty kart, niestety u mnie nic się nie zmieniło i kredyty nadal nie są przyznawane
Wiadomość 3 z 7 (330 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

Community Manager (retired)

@ahced88 

 

Niestety łatka z dnia 19/02 nie naprawiła tego błędu, studio nadal pracuje nad stałym rozwiązaniem. 

Wiadomość 4 z 7 (319 wyświetleń)

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

Community Manager (retired)

@ahced88  Hej!

 

W dniu wczorajszym tj. 22/02, został wprowadzony hotfix po stronie serwera, co do duplikatów. Możesz sprawdzić po Swojej stronie, czy problem nadal występuje?  Dzięki! 

Wiadomość 5 z 7 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

[ Edytowane ]
★ Apprentice
Niestety problem dalej wystepuje. Brak kredytow za duplikaty, poziom postaci w zakladce kariera dalej jest inny niz podczas gry i nie dostałem żadnych zaleglych kredytow.
Wiadomość 6 z 7 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak kredytów za duplikaty

Community Manager (retired)

@ahced88 

 

Dzięki za informacje zwrotną. Studio pracuje nad finalnym rozwiązaniem problemu kredytów w zbliżającej się aktualizacji (brak ETA)

Wiadomość 7 z 7 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem