Brak kodu aktywacji - Star Wars Battlefront 2

autor: kzedo123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak kodu aktywacji - Star Wars Battlefront 2

★★★★★ Newbie

Podaj kod produktu na DisplayName field missing from registry\., aby rozpocząć instalację. Po aktywacji kodu możesz korzystać z gry w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca — nawet w przypadku utraty płyty.

 

 

Wyskoczył mi taki komunikat jak powyżej i pobrałem grę z epica bo była za darmo a żadnego kodu nie dostałem na swojego maila i grałem przez 2 dni bodajże i teraz taki komunikat wyskoczył mi 

Wiadomość 1 z 2 (256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak kodu aktywacji - Star Wars Battlefront 2

Community Manager

Hej @kzedo123 

 

Jeśli opisany przez Ciebie problem występuje nadal to upewnij się, że program Origin nie jest blokowany przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową Windows. Podczas uruchamiania programu zrób to korzystając z opcji uruchom jako administrator. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

 

Dodatkowo, sprawdź proszę (jeśli masz taką możliwość), czy problem będzie pojawiał się kiedy połączysz komputer za pomocą alternatywnego połączenia internetowego. 

 

Zadbaj również o to, aby Twój system operacyjny był zaktualizowany do najnowszej wersji. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (229 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak kodu aktywacji - Star Wars Battlefront 2

Community Manager

Hej @kzedo123 

 

Jeśli opisany przez Ciebie problem występuje nadal to upewnij się, że program Origin nie jest blokowany przez program antywirusowy oraz zaporę sieciową Windows. Podczas uruchamiania programu zrób to korzystając z opcji uruchom jako administrator. 

 

Co to są wykluczenia w zabezpieczeniach systemu Windows? - Pomoc techniczna pakietu Office

Origin - Zamykanie programów działających w tle

 

Dodatkowo, sprawdź proszę (jeśli masz taką możliwość), czy problem będzie pojawiał się kiedy połączysz komputer za pomocą alternatywnego połączenia internetowego. 

 

Zadbaj również o to, aby Twój system operacyjny był zaktualizowany do najnowszej wersji. 

Wiadomość 2 z 2 (230 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem