Brak języka polskiego w Battlefront 2

autor: Black_F0X_69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak języka polskiego w Battlefront 2

★★★ Newbie

Czesc, gdy wejdziesz w informacje pomocnicze od origina jest napisane aby się skontaktować z pracownikami EA aby dostać dostęp do jezyka polskiego za granica, obecnie mieszkam w niemczech ale ja chce gre w moim jezyku ojczystym ! Tak samo jak mam origina i preferowane ustawienia na jezyk polski.. Czemu wiec jest to tak nie pomyślane i kara się graczy mieszkajacych za granica.. Niestety nie mam pojecia jak moge w weekend się skontaktować z EA czy moze mi ktoś pomóc? Jak można dodać jezyk polski do jezyków w grze lub jak się skontaktować ze wsparciem EA? Wciaż jak wchodze w wsparcie Ea to przekierowuje mnie tylko tu na tą strone.

Wiadomość 1 z 2 (743 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak języka polskiego w Battlefront 2

Hej,

Niestety, ale dodanie języka polskiego nie jest możliwe. Wydanie gry jest zawsze powiązane z miejscem jej zakupu. Aktualnie język polski posiadają wyłącznie gry zakupione na terenie Polski.

Jeśli bardzo zależy Ci na polskim języku, a gra została zakupiona w sklepie Origin, zawsze możesz skorzystać z gwarancji zadowolenia, a następnie zakupić pudełkową wersję gry z Polski.

Wiadomość 2 z 2 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem