Dot.: Battlefront 2 dowloan

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefront 2 dowloan

★★ Novice

nie da sie pobrac za pierwszym razem pobieralem 3 dni do 17 procent bo pisalo ze sie odpali i pisalo ze 19 gb ze 90 potem mi sie odpalil raz i sie wylaczyl usunelo mi wszytsko na epic poakzuje ze pobrane nic nie dziala usunelo mi caly progres pobierania i pisalo raz 00 gb ze 200 i ze 90 i teraz ze 84 to jest karygodne uusnelo mi nagle cale 19 gb które pobieralem i nic nie mam to jest zjebane

Wiadomość 1 z 3 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefront 2 dowloan

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@SkaucioTF2

EA oferowała graczom grę za darmo i w ramach promocji i na dzis podobno serwer, z ktorego grę mozna pobrać nie daje rady obsluzyć takiej ilości chętnych. EA obiecuje ten serwer zmodyfikować by mogł obsluzyc taka ilość graczy ale to moze potrwać kilka dni.
Doradzam cierpliwość,
Jednak jesli jestes niecierpliwy a masz program antywirusowy Avast , AVG, Sophos czy Kasperski albo inny wyłacz go albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gry. Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronia twoj komputer.
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Po odinstalowaniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic i doinstalować poblokowane pliki. albo sprobuj pobrać powownie
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw
P.S.
Jesli jesteś w gronie szcześciarzy ktorzy gre otrzymali za darmo to przypomnij sobie powiedzenie "Darowanemu koniowi nie patrzy sę w zęby' i nie klnij ze to karygodne i do niczego tylko cierpliwie poczekaj az to naprawią, bo jak tysiace graczy zacznie przeklinać darczyńce  na tym forum za wady prezentu , to raczej nie predko dostaniemy nastepny prezent, bo po co im tyle klopotów?

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (411 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefront 2 dowloan

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@SkaucioTF2

EA oferowała graczom grę za darmo i w ramach promocji i na dzis podobno serwer, z ktorego grę mozna pobrać nie daje rady obsluzyć takiej ilości chętnych. EA obiecuje ten serwer zmodyfikować by mogł obsluzyc taka ilość graczy ale to moze potrwać kilka dni.
Doradzam cierpliwość,
Jednak jesli jestes niecierpliwy a masz program antywirusowy Avast , AVG, Sophos czy Kasperski albo inny wyłacz go albo odinstaluj. Na dzis kazdy z tych programow potrafii zablokować losowo pliki gry. Windows Defender na Win10 lub GateKeeper na Macu wystarczajaco chronia twoj komputer.
https://support.avast.com/pl-pl/article/Uninstall-Antivirus/mputer.
Jeśli masz inny program niż Avast wpisz w Google jego nazwę plus słówko Uninstall,
Po odinstalowaniu antwirusa, napraw gre na Origin aby naprawic i doinstalować poblokowane pliki. albo sprobuj pobrać powownie
Origin./Moja biblioteka gier - prawym myszy na okladke gry- opcja Napraw
P.S.
Jesli jesteś w gronie szcześciarzy ktorzy gre otrzymali za darmo to przypomnij sobie powiedzenie "Darowanemu koniowi nie patrzy sę w zęby' i nie klnij ze to karygodne i do niczego tylko cierpliwie poczekaj az to naprawią, bo jak tysiace graczy zacznie przeklinać darczyńce  na tym forum za wady prezentu , to raczej nie predko dostaniemy nastepny prezent, bo po co im tyle klopotów?

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (412 wyświetleń)

Dot.: Battlefront 2 dowloan

Community Manager

Hej @SkaucioTF2 

 

Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @kreatora 

Wiadomość 3 z 3 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem