Angielska wersja językowa

autor: Slay333
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Angielska wersja gry

★ Apprentice

Może do EA Polska trzeba pisać prostymi zdaniami.

Co oferuje wersja PL:

-wyższą cenę;

-tylko polski tragiczny dubbing;

-brak możliwości zmiany języka na inny;

 

Co oferuje wersja "reszta świata":

-niższą cenę, niekiedy do kilkudziesięciu złoty - to sporo w naszym kraju;

-oryginalną ścieżkę dźwiękową z rewelacyjnymi aktorami;

-możliwość zmiany języka na inny;

 

A więc pytanie do EAPL (@EA_Kuba  @EA_Patrycja) jest proste. Czemu mamy gorszy produkt w wyższej cenie. I skończcie tłumaczyć to regionalizacją. Podajcie JEJ powód. Czemu Polacy, którzy na tle reszty EU zarabiają nieporównywalnie mniej są zmuszeni płacić więcej. Już lać ten dubbing, niech EA odpowie czemu mamy wyższe ceny gier? To już nawet Niemcowi nie opłaca się u nas kupić gry.

Wiadomość 71 z 292 (818 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★ Novice

Szwedzka wersja z Origin ma wybory językowe ale Polskiego nie ma. Tak czy owak Angielski jest a to jest najważniejsze!

Wiadomość 72 z 292 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupno klucza za granicą, aktywacja w Polsce - będzie po angielsku, czy nie

★ Novice

Chyba nie powinno być z tym problemu jeśli kupi się tą grę legalnie. Mieszkam w Szwecji i aktywuje gry w Szwecji, ale czasami gram będąc w Polsce i nigdy nie miałem związanych z tym jakiś problemów.

Wiadomość 73 z 292 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★★ Apprentice

Widzieliście reddita battlefronta? :D Masowo anulują preordery.

Wiadomość 74 z 292 (641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★ Apprentice
No jak wyszło ,że odblokowanie Dartha Vadera to 40 h gry Tongue out EA sobie robi niezła jaja .... Czyli żeby odblokowac wszystko to pewnie minimum 1000h trzeba będzie grać Tongue out

Wielkimi krokami zbliża się promocja na battlefronta 2 , dzięki marketingowi EA
Wiadomość 75 z 292 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

[ Edytowane ]
★★ Guide

"The intent is to provide players with a sense of pride and accomplishment for unlocking different heroes."

vs

"I have just achieved a sense of pride and accomplishment from cancelling my preorder"

 

EPIC WIN. Mam nadzieję że tych anulowanych preorderów będzie z pareset tysięcy i EA przejrzy na oczy.

 

Płać 80$ za grę i jeszcze graj 40h by jedną postać odblokować.. Rany julek ale EA próbuje wszystkich doić, to jest aż przerażające. Frown

Wiadomość 76 z 292 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Apprentice

Brawo EA, złote kupsko znów przypadnie wam! Mam nadzieję, że w końcu wasza firma się rozpadnie lub zostanie pochłonięta przez innego giganta, który dokona rebrandingu i będziecie tworzyć wysokiej jakości nawóz - w tym jesteście najlepsi.

Wiadomość 77 z 292 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★ Apprentice
Na początku wydawało mi się to zabawne Tongue out

Ale teraz aż ciężko to jakoś sensownie skomentować ....oni są jeszcze z tego dumni Tongue out no masakra...
Wiadomość 78 z 292 (775 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★★ Novice

Jestem pewny, że po tak gigantycznej fali hejtu nie tylko na reddicie ale w całym necie możemy się spodziewać patcha na premierę lub chwilę po. Nie chce mi się wierzyć, że nic z tym nie zrobią. A propo gdyby ktoś był ciekawy, dostałem informacje od cdkeys, że klucze będą rozsyłać 16 Listopada dzień przed.

Wiadomość 79 z 292 (732 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Apprentice

@KapitanGlonek

Wątpię. EA to kolos, gdzies na Reddicie był przeciek, że trochę poprzepraszają, by zakryć informacje o lootcrate'ach. Nic nie zrobią w naszej kwestii, Polska to niedostateczny powód.

Wiadomość 80 z 292 (717 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem