Angielska wersja językowa

autor: Slay333
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

★★ Guide

Rozważam i przykro mi, że dopiero mocniejsze słowa sprawiły, że ktokolwiek odpisał. Regionalizacja jest niedorzeczna i nielogiczna, bo jeśli mamy dostać okrojony produkt to powinien on być odpowiednio wyceniony, te 20zł mniej jest śmieszne i żenujące, i wychodzi na to że w oczach EA jesteśmy gorszym krajem niż Rosja. Przykre i prawdziwe. Nie wiem kto się bardziej uparł na ten polski dubbing, czy to wyszło z EA pl, czy samo EA naciskało, ale dalej nie jestem w stanie pojąć dlaczego reszta krajów UE (niespodzianka, też jesteśmy w UE!) dostaną normalną wersję gry i będą mogli sobie wybierać wersję językową do woli. Nie ważne czyja to sprawka, ważniejsza powinna być walka aby polaków traktować równo, tak samo jak resztę krajów ue, a mamy co mamy, znów jesteśmy traktowani jak nic nieliczący się kraj. Mam nadzieję w Polsce gra sprzeda się tragicznie słabo ale niestety nadzieja ta zgubna jes,t bo fanów SW jest zbyt dużo. Chcę jedynie zobaczyć zdziwienie i zażenowanie kilkudziesięcioletniego fana SW który odpali BF2 i uslysz Shrekowy dubbing, reakcja bezcenna... 

 

 

Wiadomość 41 z 292 (1 322 wyświetleń)

Dot.: Polska wersja jezykowa

★★★ Novice

Zrobiłem dokładnie to samo. EA i DICE znaleźli sposób żeby popsuć kolejną grę. Płacimy pełną cenę za wykastrowany produkt. I oszukują nieźle bo beta zawierała język angielski.

 

Oszczędzę sobie tych polskich pseudo aktorów którzy z profesjonalizmem mają wspólnego tyle co ja z baletem i nie potrafią jednej kwestii wypowiedzieć naturalnie, wczuwając się w postać i sytuację. I jeszcze miał bym za tą parodię dubbingu płacił pełną cenę za grę?

 

Nie, nie i nie. Zakup anulowany. Kolejne 300zł którego EA nie dostanie. Wy nie szanujecie swoich klientów to i pieniędzy owych klientów nie zobaczycie.

Wiadomość 42 z 292 (1 224 wyświetleń)

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kuba

Witam. W takim razie moje pytanie brzmi. Jeśli dam swoje dane konta Origin koledze w Niemczech i poproszę go o zakup gry na moje konto Origin za zachodnią granicą z tą różnicą, że na innym komputerze to czy po zalogowaniu się ponownie na swoje konto już w Polsce będę miał w bibliotece wersję Angielskojęzyczną?

I czy dobrze rozumiem, że wersja pudełkowa będzie tak samo ograniczona tylko do języka polskiego?

Wiadomość 43 z 292 (1 315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

★★★ Novice

Ja dałem radę zwyczajnie wejść do swojego zamówienia w Origin i kliknąć anuluj. To naprawdę żałosne jak EA traktuje klientów z Polski. Wybrakowany produkt z amatorskim dubingiem gdzie aktorzy nie potrafią przekazać jednej linii dialogu w naturalny sposób, bez głupiego przekolorowania jak w oryginalnej wersji (gdzie zatrudniono profesjonalnych aktorów głosowych a nie jakiś aktorów bez talentu którzy przewijają się w polskich serialach).

 

Jedyny dubbing jaki kiedykolwiek lubiłem w Polskich produkcjach był wykonany przez Piotra Fronczewskiego. 

Wiadomość 44 z 292 (1 471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

★★★ Novice

No dobra, jest regionalizacja i w opisie Battlefront II na Originie w obsługiwanych językach widnieje tylko język polski ale w Battlefield 1 co prawda w opcjach uruchamiania jest do wyboru tylko polski i rosyjski tak jak w opisie w sklepie to już w grze w opcjach dźwięku można wybrać sobie angielski dubbing a informacji o tym czy na Originie czy pudełku - zero. Czy ktoś może potwierdzić, że w Battlefront II będzie podobnie? 

Wiadomość 45 z 292 (1 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

★★★★★ Apprentice

Sprawdzę 9go jak gra będzie w access :D

Wiadomość 46 z 292 (1 230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

★★★★★ Apprentice

Dodam, że Szybcy i Wściekli: Payback ma tylko dubbing polski. Nawet plików nie ma.

Wiadomość 47 z 292 (1 182 wyświetleń)

Dot.: Do kogo pisać? Gdzie dzwonić? Nikt z EA nie odpowiada.

★★★ Apprentice
EA Polska już zupełnie ignoruje temat. Albo kompletnie nie mają szacunku dla polskiego konsumenta, albo może coś ruszyło w tej sprawie. Tylko chwila i preorder anulowany, a myślę, że wielu ludzi zrobi podobnie.
Wiadomość 48 z 292 (1 174 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★ Novice

Rozumiem sytuację w której otrzymujemy produkt z polskim dubbingiem tylko i wyłącznie ale przez to Cena jako towaru regionalnego i przeznaczonego na jeden rynek tylko i wyłącznie jest mniejsza - nie musi być dużo mniejsza powiedzmy kilkadziesiąt złotych - 179 wersja pl, 199 zł wersja en i było by wszystko w porządku -gracz mógłby dokonać wyboru chce wersję PL tańszą, czy chce dać więcej i mieć z głowy polskie pokraki które nie dają rady ogarnąć dubbingu.

 

Mam podobnie z nowym Call od Duty - słyszałem polski dubbing - porażka.

 

Na pewno nie kupię Battlefronta 2 jeśli będzie on w wersji PL a mówienie kupcie sobie za granicą - po co tutaj w ogóle EA polska jest?

By była i przeszkadzała?

A może próbujecie uszczęśliwić nas na siłę mówiąc wiemy co dla was jest najlepsze?

 

Wiadomość 49 z 292 (1 358 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★ Guide

EA PL dało ciała po całości i ciężko im się przyznać do tego. Polska jedynym krajem który ma jakieś chore blokady regionalne ale ceny za to normalne co jest czymś żałosnym. Dziwi to tym bardziej, że w Battlefield 1 w ustawieniach normalnie można wybrać wersję językową, a już nie wspomne że BF2 na konsolach również posiada taką możliwość. Tylko nam, pecetowcom dostaje sie za nic i to nie wiadomo z której strony. Można by to juz nazwać po prostu rasizmem, jesteśmy traktowani gorzej niż reszta krajów UE, a nawet gorzej niż sama Rosja I NIKOGO TO NIE OBCHODZI. Miałem już tu nic nie pisać ale dalej mnie boli jak można spartolić taką prostą sprawę, a jedynym wytłumaczeniem tej sprawy jest REGIONALIZACJA, która jest totalnie pozbawiona sensu Standard smile.

 

Jeszcze zabawniejsza sprawa? Masz abonament w EA Access i możesz sobie pobrać i pograć w 10h triala. Masz preordera z zagranicy? musisz pobrać grę 17tego JESZCZE RAZ gdzie reszta krajów pobrała tylko raz w ea access i spokojnie sobie zagra 17 już bez pobierania Wink

Wiadomość 50 z 292 (1 341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem