Dot.: Angielska wersja gry

autor: Stilarez
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Angielska wersja gry

★★★ Novice

Dopisuję się do próśb, jeśli mogłoby to coś w najbliższej przyszłości zmienić. Gra jest po polsku dla wielu ludzi niegrywalna. Płacimy tę samą cenę, a dostajemy wersję okrojoną. Prosimy o aktualizację z angielskimi głosami - napisy niech sobie zostaną po polsku, jak to ma miejsce np. w Battlefield 1, który ma TE SAME oznaczenia na pudełku.

Wiadomość 281 z 292 (2 701 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★★★★ Newbie

Jestem jedną z osób które nie kupiły gry przez wymuszony polski dubbing. Dostałam dostęp do zamkniętej wersji alfa, która była w języku angielskim i grało się bardzo przyjemnie. Po usłyszeniu polskiego dubbingu trzymam się z dala od tej gry do momentu kiedy zostanie udostępniona wersja angielska.  

Wiadomość 282 z 292 (2 663 wyświetleń)

Zmiana języka na ANGIELSKI

★ Novice

Witam, 
zakupiłem grę Battlefront 2, ale niestety, nie mogę wybrać w niej języka angielksiego, tylko poski

Czytałem coś , żę można uzyskać język angielski zmieniając pliki gry; czy dalej będę grać w multiplayer? Jak się do tego zabrać?
Pozdrawiam

Wiadomość 283 z 292 (1 739 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Nie wiem czy jeszcze kogoś to interesuje ale pisałem z ludźmi od Frosty Tool i planują w którejś z aktualizacji dodać możliwość edycji domyślnego języka. Także jest szansa.

 

 

Wiadomość 284 z 292 (2 558 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★ Novice

Ta DICE odpowiedziało na twitterze że tak długo jak mod nie wpływa na gameplay można go używać na multi więc gitara z tym audio modem.

Wiadomość 285 z 292 (2 373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

★★★★ Novice

Przyłączam się do próśb poprzedników o dodanie angielskiej opcji językowej go gry PC wydanej na terenie Polski.
Skoro można było nam takową ścieżkę audio udostępnić w BF1 to nie widzę powodu, dla którego w przypadku SW BF 2 miałoby to być niewykonalne.

Przypominam, iż obie gry mają ograniczenia wiekowe. Wbrew pozorom SW BF 2 nie jest grą dla sześciolatka, który chce sobie pomachać mieczem.
To gra z przemocą, od lat 16. Ostatni film nie ma ograniczeń wiekowych ale gra owszem. O ile ktokolwiek w sklepach stacjonarnych się tym przejmuje.

 

Mod - fajnie, że ktoś to zrobił ale nie bardzo wiem jak to działa i nie lubię plików nieznanego pochodzenia na swoim komputerze więc podchodzę ostrożnie,
poza tym aktualizacja gry może spowodować zaprzestanie jego działania :-(

 

Nam się to NALEŻY jak psu buda. Płacimy mniej więcej tyle samo za ten tytuł co reszta Europy. To nie lata 90-te, kiedy Polscy dystrybutorzy ograniczając
ilość wersji językowych jednocześnie dawali nam cenę niższą o połowę od zachodnich. Wzrost cen gier EA z roku na rok przyspiesza! Niedawno FIFA
na premierę kosztowała góra 129, 159 a teraz wołają 219 i dalej dają komentarz tylko polski! To jest skandal. To się nadaje do Parlamentu Europejskiego
jako dyskryminacja polskich obywateli i cudzoziemców mieszkających w Polsce, którzy muszą grać tylko "po naszemu". Zrównanie cen powinno iść w parze
ze zdjęciem regionalizacji. Kurs € stoi w miejscu od lat. Nic tego nie usprawiedliwia poza chciwością wydawcy/dystrybutora.
Albo proszę nam dać wybór i sprzedawać wersje DWIE - "tylko PL" i "worldwide" do wyboru. Tak już kiedyś było.

 

W grudniu gra była w promocji ale wczoraj widziałem w MM znowu SW BF 2 za 199 zł! Proszę więc mi nawet nie próbować przytaczać argumentu o tym,
jak to u nas jest taniej. Gdybym miał kupować teraz (niestety kupiłem znacznie wcześniej) to bez chwili wahania wziąłbym kluczyk z jakiegoś keyshop'u.
Nawet na niemieckim Amazonie, który nie słynie z niskich cen, cena z 34 € (promocja) wzrosła do 39 € ale to jest nadal znacznie taniej niż u nas! I oni mają swobodę wyboru wersji!

 

Support chat jak na razie (3 próby) okazał się bezużyteczny. W takim razie polecam stosowanie zakupu przez Origin, gdzie można grę zwrócić.
Potestujmy na ich koszt a potem kupmy za granicą. Sami do tej sytuacji doprowadzili więc nie będę miał skrupułów. Stracą na tym głównie sklepy stacjonarne.

Wiadomość 286 z 292 (2 321 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★ Novice
Mod jest prosty w działaniu oficjalnie dopuszczony przez dice także też bezpieczny i nie przestanie działać po aktualizacji gdyż angielskie pliki mimo że bez moda nie da się ich użyć sciągają sie razem z aktualizacją.
Wiadomość 287 z 292 (2 095 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana języka na ANGIELSKI

★ Apprentice
Bardzo mnie dziwi fakt że w obecnych czasach płacąc za grę ponad 200 zł nie ma się opcji zmiany języka na angielski - naprawdę ! angielski! oryginalny! nie proszę o język węgierski, czy japoński a już tym bardziej rosyjski, który wydaje się być przyporządkowany do naszego regionu???
Hello??! Czy Polska jest wciąż w Europie ?
A tym bardziej irytuje mnie że w opcjach jest możliwość zmiany języka ale my mamy tylko polski. Dlaczego jesteśmy szufladkowani?! Czy wszyscy Polacy potrafią mówić tylko po polsku ?
Błagam EA zróbcie coś z tym!
Wiadomość 288 z 292 (1 691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Angielska wersja gry

★ Apprentice
Temat został już zapewne przemaglowany, bo nie czytałem 27 stron. Jednak popieram!! Do jasnej Mocy dlaczego nie mamy wyboru!!!!
Ponad 200 zł za grę i brak opcji zmiany języka?!!
I nie rozumiem przecież nie trzeba robić gry w wersji angielskiej ona jest ! to dlaczego nie mam możliwości zmiany języka?!!!
Co za hipokryta wymyślił regionalizację i jeden język? Kraj Polska. Kontynent Polska. Świat Polska. Nic poza tym nie istnieje Frown
Obudźcie się ! Proszę! Battlefront = Star Wars = oryginalna wersja językowa!!! Podstawa!! Błagam!!
Wiadomość 289 z 292 (1 749 wyświetleń)

Dot.: Angielska wersja gry

★★★ Novice
Niestety, ale chyba będziesz musiał kupić grę 2gi raz za granicą. Ja przed kupnem odkryłem ten skandal i kupiłem swoją grę na ebay'u w angielskim sklepie. Nie trzeba koniecznie w UK kupować; versja holenderska/belgijska ma prawie wszystkie języki do wyboru, niemiecka ma ang dialogi ale niem napisy i menu. Współczuję wszystkim którzy muszą po polsku SW oglądać. To tak jakby film o samurajach po włosku sobie puścić...
Wiadomość 290 z 292 (1 712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem