Dot.: problem z uruchomieniem plants vs zombies gw2

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z uruchomieniem plants vs zombies gw2

★ Novice

mam problem gdy klikam graj to czekam i czekam a gra się nie uruchamia sprawdzałem czy mi gra na komputer pójdzie to wyszło na stronie że tak mam ją z origin access przez godzine mi się instalowała więc chciałem zagrać proszę o pomoc Frown

Wiadomość 1 z 2 (1 357 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z uruchomieniem plants vs zombies gw2

Community Manager (retired)

Witam @QubeQ0

 

Na samym początku warto zrobić test czy są  spełnione minimalne wymagania dla gry. Instrukcja poniżej:

 

Jeśli masz spełnione minimalne wymagania a gra wciąż się nie uruchamia, spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej.

 

  1. STEROWNIKI - Spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej -  INSTRUKCJA 

  2. ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

  3. CZYSTY ROZRUCH -  dodatkowo częstym problemem są inne aplikację działające w tle instalowane fabrycznie (najczęściej laptopy), które również mogą blokować uruchomienie - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

Jakby wszystko zawiodło podeślij nam proszę raporty DXDIAG - instruckcja.

 

PowodzeniaFingers crossed

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 2 (1 346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem