Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

[ Edytowane ]
★ Novice

Pomocy! Po włączeniu gry nie mogę wyłączyć newsów, ponieważ przycisk WSTECZ nie działa. Nie mogę przez to grać.Nie mogę też pominąć historyjki podczas włączania gry. Gdzieś pół roku temu zrobiłem sobie przerwę od tej gry, bo mój komputer po prostu nie był do tej gry najlepszy. Natomiast teraz powróciłem do niej i powstrzymuje mnie taki błąd. Na poczatku właczaia gry wystepuje błąd o sterowniku , chociaż mam wszystkie aktualne. Mogę ruszać myszką ale  nie mogę nic kliknąć

Wiadomość 1 z 6 (637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

Community Manager (retired)

Witaj @Grzybniak

 

Podobny problem znalazł rozwiązanie TUTAJ. Zobacz czy w Twoim przypadku sie uda i daj koniecznie znać.

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 2 z 6 (609 wyświetleń)

Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

★ Novice

Jest jeden problem. Nie mogę w żaden sposób otworzyć panelu sterowania nvidia. Gdy klikam ppm mam tam tylko ustawienia karty intel graphic. Da się to jakoś inaczej znaleźć?

Wiadomość 3 z 6 (604 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

Community Manager (retired)

Witaj @Grzybniak

 

W takim wypadku poproszę Cię o przesłanie raportu DxDiag. Sprawdzimy jaką wersję sterownika masz zainstalowaną.

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 4 z 6 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

★ Novice

DxDiag

Wiadomość 5 z 6 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Plants vs Zombies GW2 nie mogę wyłączyć newsów

Community Manager (retired)

@Grzybniak Hej!

 

Dzięki za podesłanie raportu DxDiag, który może wskazywać jak już wcześniej wspomniałeś na problem karta graficzna/sterownik. Twój laptop korzysta z dwóch kart graficznych: Intel(R) HD Graphics 4600 oraz NVIDIA GeForce GT 820M. Jeśli gra próbuje uruchomić się na tej słabszej, czyli Intel HD, możesz wtedy otrzymywać informację o sterowniku do tejże karty.

 

Co trzeba zrobić to, uruchomić grę w trybie wysokiej wydajności, używając właśnie karty NVIDIA GeForce GT 820M:

 

Jak to zrobić?

 

  1. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki swojej karty oraz oprogramowanie Panel sterowania NVIDIA.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny wolny punkt pulpitu i wybierz pozycję Panel sterowania NVIDIA.
  3. W lewej kolumnie programu kliknij węzeł Ustawienia 3D, a następnie pozycję Zarządzanie ustawieniami 3D.
  4. Kliknij zakładkę Ustawienia programu, a następnie przycisk Dodaj .
  5. Wyszukaj plik wykonywalny (*.exe) gry, do której chcesz skonfigurować nowy profil.
    • Przykład: Aby utworzyć profil do gry Sims 4, wybierz plik exelub TS4_x64znajdujący się w folderze C:\Pliki programów (x86)\Origin Games\The Sims 4\Game\Bin.
  6. Kliknij przycisk Dodaj wybrany program na dole okna, po czym na liście poniżej nazwy gry odszukaj menu rozwijane Tryb zarządzania energią i wybierz w nim pozycję Preferuj maksymalną wydajność.

Powodzenia Fingers crossed

Wiadomość 6 z 6 (556 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem