PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

autor: DraknessYT123
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

★★★ Newbie

Witam mam problemy z uruchomieniem gry pod tytułem ,,Plants vs Zombies Garden Warfare 2 Edycja Zwykła"

Gdy uruchamiam grę pojawia się czarny ekran, po tym gra sama się wyłącza i cały czas jest to samo.

Proszę o pomoc gdyż miałem tę grę przed formatem komputera i mi zupełnie działała proszę o pomoc.

 

Mój komputer nie spełnia wymagań, lecz gdy miałem ją przed formatem działała a nie zmieniałem komputera, proszę o pomoc

bardzo mi smutno z tego powodu.

Wiadomość 1 z 2 (2 652 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

@DraknessYT123

 

Witaj

 

Spróbuj poniższych kroków, jeżeli nie pomogą prześlij plik DXDIAG

 

 

 

 

Kroki zaproponowane przez @EA_Odix

 

  1. STEROWNIKI - Spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej - INSTRUKCJA - STEROWNIKI

  2. ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

  3. CZYSTY ROZRUCH -  dodatkowo częstym problemem są inne aplikację działające w tle instalowane fabrycznie (najczęściej laptopy), które również mogą blokować uruchomienie - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

  4. USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ w rzadkich przypadkach pliki zapisu/ustawień mogły ulec uszkodzeniu dlatego celem wykluczenia prosimy o wyłączenie zapisów w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie proszę o zmianę nazwy folderu Plants vs Zombies GW2 na np. Plants vs Zombies GW2 kopia znajduje się on w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty)

    Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (2 762 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: PLANTS VS ZOMBIES GW2 problem z uruchomieniem gry

@DraknessYT123

 

Witaj

 

Spróbuj poniższych kroków, jeżeli nie pomogą prześlij plik DXDIAG

 

 

 

 

Kroki zaproponowane przez @EA_Odix

 

  1. STEROWNIKI - Spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej - INSTRUKCJA - STEROWNIKI

  2. ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

  3. CZYSTY ROZRUCH -  dodatkowo częstym problemem są inne aplikację działające w tle instalowane fabrycznie (najczęściej laptopy), które również mogą blokować uruchomienie - INSTRUKCJA - CZYSTY ROZRUCH

  4. USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ w rzadkich przypadkach pliki zapisu/ustawień mogły ulec uszkodzeniu dlatego celem wykluczenia prosimy o wyłączenie zapisów w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie proszę o zmianę nazwy folderu Plants vs Zombies GW2 na np. Plants vs Zombies GW2 kopia znajduje się on w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty)

    Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (2 763 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem