Dot.: Nie moge uruchomić gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Edycja zwykła

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie moge uruchomić gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Edycja zwykła

★★★ Newbie

Witam. Kupiłam mojemu bratu grę na świeta, zrobilam wszystko co trzeba, już się instalowała, lecz na 40% instalowania wyłączyło się wszystko. Wchodze na origin, nastepnie na gre a opcja "graj" jest niedostępna, nie moge jej kliknąć. Probowalam otworzyc gre na pulpicie ale też zadnych skutków. Gra nie chce działać.. Chciałam pobrać te sterowniki ale kompletnie nie wiem jak bo nie znam sie na takich rzeczach, a jakaś instrukcja byla wylacznie po angielsku. Prosze o szybką pomoc. 

Wiadomość 1 z 2 (1 915 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge uruchomić gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Edycja zwykła

Community Manager (retired)

Witaj @mvrthie2137

 

Czy pobieranie stanęło bo pojawił się błąd o sterownikach? Jeżeli tak to zajrzy do TEGO wątku. Jeśli nie to przystąp do wykonania kroków poniżej:

 

Usuń za pomocą Revo-Uninstaller Origin  i  usuń folder  PVZ GW2 z folderu  Origin games zainstaluj Origin w wersji beta wyłącz wszystkie programy w tle i antywirusa.  

Jeśli gra zaczyna się automatycznie pobierać, a Ty wolisz ją zainstalować z płyty:

  1. Prawym przyciskiem myszy kliknij kafel gry na karcie Moja biblioteka gier.
  2. Kliknij Anuluj pobieranie.
    • Możesz też kliknąć przycisk X w rogu wyświetlonego okna i w ten sposób anulować pobieranie.
  3. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Origin, aby usunąć wszystkie już pobrane pliki. 
  4. Włóż płytę z grą do napędu optycznego komputera.
  5. W oknie instalacji gry kliknij przycisk Zainstaluj.
  6. Wykonuj wyświetlane instrukcje, aby zainstalować grę.

Powodzenia. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 874 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge uruchomić gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 Edycja zwykła

Community Manager (retired)

Witaj @mvrthie2137

 

Czy pobieranie stanęło bo pojawił się błąd o sterownikach? Jeżeli tak to zajrzy do TEGO wątku. Jeśli nie to przystąp do wykonania kroków poniżej:

 

Usuń za pomocą Revo-Uninstaller Origin  i  usuń folder  PVZ GW2 z folderu  Origin games zainstaluj Origin w wersji beta wyłącz wszystkie programy w tle i antywirusa.  

Jeśli gra zaczyna się automatycznie pobierać, a Ty wolisz ją zainstalować z płyty:

  1. Prawym przyciskiem myszy kliknij kafel gry na karcie Moja biblioteka gier.
  2. Kliknij Anuluj pobieranie.
    • Możesz też kliknąć przycisk X w rogu wyświetlonego okna i w ten sposób anulować pobieranie.
  3. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Origin, aby usunąć wszystkie już pobrane pliki. 
  4. Włóż płytę z grą do napędu optycznego komputera.
  5. W oknie instalacji gry kliknij przycisk Zainstaluj.
  6. Wykonuj wyświetlane instrukcje, aby zainstalować grę.

Powodzenia. 

Wiadomość 2 z 2 (1 875 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem