[#] Patch 2.0 - nie uruchamia się gra PC - potwierdzony problem + obejścia

autor: Hoth24_YT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Patch 2.0 - nie uruchamia się gra PC - potwierdzony problem + obejścia

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

jak w tytule. pobrane i nic. koledzy tez to mają.

Wiadomość 1 z 7 (440 wyświetleń)

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

★★ Apprentice

TO SAMO / CRASH

Wiadomość 2 z 7 (428 wyświetleń)

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

★★ Apprentice

jak zwykle miało być kolorowo a wyszło jak zwykle EA GAJS dawać FIXA

Wiadomość 3 z 7 (423 wyświetleń)

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

★★★★★ Apprentice

https://battlefront-forums.ea.com/discussion/103077/my-game-isnt-launching-pc mam tam bana na miesiac i nie moge tez pisac zeby dotarlo do durnego moderatora jakiegos co tylko bany daje

Wiadomość 4 z 7 (421 wyświetleń)

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

★★ Apprentice

ja pier**le zrestartowałem internet bo myślałem że coś podziała i teraz komunikat że "zbyt dużo komputerów w ostatnim czasie uzyskało dostęp do gry" EA wy to zawsze jakieś pułapki macie na graczy, nie dość że nikt nie pisze na tym POLSKIM forum to jeszcze jakieś bzdety mi wyskakują że dostęp do mojej gry ma dużo kompów i ile mam poczekać aby to znikło ? znając was to DWA LATA zapewne bo zanim ktoś tu odpisze to minie kolejny ROK, ELOOO

PS : zaje****y start w nowym patchu że sobie nie pogram.

Wiadomość 5 z 7 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

Community Manager (retired)

@ehhburn @Hoth24_YT 

 

Uprasza się o kulturalny język wypowiedzi!!! Pamiętajcie, że jest to oficjalne publiczne forum i wiele osób je przegląda. Potraktujcie to zatem, jako 1-sze ostrzeżenie.

 

Co do problemu z uruchomieniem gry po aktualizacji 2.0, został on przesłany do studia celem diagnozy i znalezienia rozwiązania. Jak zawsze zapraszam do tego wątku, który zawiera wiele rozwiązań.

 

Dodatkowo gracze zgłaszali, iż uruchomienie gry z pliku trial.exe rozwiązywało tą sytuację.

 

41223124.PNG

 

Drugie obejście - usuńcie poniższe pliki z folderu SWBF 2 (za wyjątkiem folderów!!!) a następnie wybierzcie opcję NAPRAW GRĘ w Origin (prawy klik na grę).

 

4122124.PNG

 

 

Wiadomość 6 z 7 (359 wyświetleń)

Dot.: znowu dramat patch 2.0 - nie uruchamia sie gra

★★★★ Novice

Witam. Ja mam inny problem, do dzisiaj  bylo jakos i gralem. Problemy takie jak u  wszystkich. Dzisiaj po intalacji latki moge grac tylko kilka sekund i gra sie wylacza i wraca do desktop bezposrednio. Jedynie na Blast udalo mi sie troche pograc. Czy ktos zglaszal podobny problem bo nie wiem czy ostatnia dzisiajsza aktualiuzacja to zrobila czy cos sie stalo z moim sprzetem? Jedynia zmiana to dzisiajsza akualizacja wiec sprzet chyba wporzo. Prosze o odp

Wiadomość 7 z 7 (304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem