zniknięcie waluty premium

autor: marmurekv12
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zniknięcie waluty premium

★ Novice

Witam

Przychodzę z nietypową sprawą, otóż na początku sezonu zakupiłem karnet zostało mi przy tym oczywiście 50 monet apex, ponieważ dokupiłem za 40 złoty. Karnet ostatnio wypełniłem do końca przy okazji zauważając że zamiast tych 1050 monet apex, które powinienem posiadać po wykonaniu karnetu, posiadam na koncie tylko 50. Nie zauważyłem nowych skórek postaci, ani żadnych innych rzeczy które można by było kupić za pomocą otóż tych monet. Dodam jedynie że kupowałem jedynie skórke do octane'a jednak zakupiona ona została za metale rzemieślnicze. Stąd moje pytanie co się mogło z nimi stać ? Może to jakiś błąd gry ?

 

Wiadomość 1 z 3 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zniknięcie waluty premium

Community Manager

Hej @marmurekv12 

 

Wszystkie nagrody otrzymywane w ramach zdobywania kolejnych poziome przepustki sezonowej znajdziesz tutaj. Samo "wbicie" maksymalnego poziomu nie przyznaje do konta 1000 monet Apex. Monety te otrzymujesz podczas zdobywania kolejnych poziomów a ich suma wynosi 1000 monet. 

 

Jeśli jednak uważasz, że na Twoim koncie brakuje jakiejkolwiek zawartości - skontaktuj się z nami telefonicznie

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (358 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zniknięcie waluty premium

Community Manager

Hej @marmurekv12 

 

Wszystkie nagrody otrzymywane w ramach zdobywania kolejnych poziome przepustki sezonowej znajdziesz tutaj. Samo "wbicie" maksymalnego poziomu nie przyznaje do konta 1000 monet Apex. Monety te otrzymujesz podczas zdobywania kolejnych poziomów a ich suma wynosi 1000 monet. 

 

Jeśli jednak uważasz, że na Twoim koncie brakuje jakiejkolwiek zawartości - skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 3 (359 wyświetleń)

Dot.: zniknięcie waluty premium

★ Novice

zdecydowanie brakuje powinienem je mieć. Ale dobrze jak będę miał czas spróbuję się skontaktować telefonicznie

Wiadomość 3 z 3 (350 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem