Re: znikające zwierzęta w Sims 4

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

znikające zwierzęta w Sims 4

★★★ Novice

Witam, kupiłam niedawno dodatek do The Sims 4 - Psy i Koty. Niestety w trakcie gry zwierzęta znikają. Wygląda to tak, że np głaszczę psa, tresuję go czy cokolwiek innego i nagle POOFFF zwierzak znika, nie mogę go przywołać gwizdkiem a jego ikona jest szara. Czasem pisze, że przebywa na innej parceli, czasem nie ma żadnej informacji. To samo dotyczy zarówno psów jak i kotów. Pomaga wyjście do świata gry i powrót na daną parcelę ale tylko na moment, po kilku chwilach zwierzęta znów znikają. Nie wiem od kiedy to trwa bo dodatek kupiłam dopiero co ale znalazłam podobne problemy (bez rozwiązania) na zagranicznych forach dotyczących Sims 4 i tam ludzie piszą, że zaczęło się to dziać po aktualizacji z czerwca 2020 przed Eco LifeStyle. Mam wgrane mody ale po odinstalowaniu ich i "naprawieniu"  gry z poziomu Origin problem występuje nadal. Gram na PC, wersja gry to 1.63.136.1010. Nie wiem również jak zgłosić problem do EA bo opcja "skontaktuj się z nami" odsyła jedynie do tego forum a tu danego problemu nie znalazłam, dlatego zakładam nowy wątek. Liczę na pomoc

Wiadomość 1 z 4 (1 313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: znikające zwierzęta w Sims 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ReynaValdez  Hej Standard smile

 

Problem ze znikaniem zwierząt również jest zgłaszany na angielskim forum.

Wygląda to na bug gry.

 

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/OPEN-CD-Dog-Cat-disappearing/m-p/9171495#M133667 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 299 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: znikające zwierzęta w Sims 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ReynaValdez  Hej Standard smile

 

Problem ze znikaniem zwierząt również jest zgłaszany na angielskim forum.

Wygląda to na bug gry.

 

https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/OPEN-CD-Dog-Cat-disappearing/m-p/9171495#M133667 

Wiadomość 2 z 4 (1 300 wyświetleń)

Re: znikające zwierzęta w Sims 4

★★★ Novice

słuchajcie właśnie ściągam aktualizację z 8.07 i w międzyczasie czytam w opisie co też poprawili i nie ma ANI SŁOWA na temat poprawki w dodatku Psy i Koty w kwestii znikających zwierząt... Czy to znaczy, że nadal nie mogę korzystać z produktu, za który zapłaciłam?

Wiadomość 3 z 4 (1 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: znikające zwierzęta w Sims 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ReynaValdez

 

To nie tak, że nie będziesz mogła, zajmą się tym na pewno tylko trzeba uzbroić się w troszkę cierpliwości Standard smile.

 

W pierwszej kolejności zespół musi naprawiać błędy krytyczne, które w znacznym stopniu utrudniają nam grę, a wręcz uniemożliwiając zabawę, czyli błędy wysypujące grę do tzw. pulpitu, problemy z odczytem starszych zapisów rozgrywki, błędy graficzne - jej niestabilność itp. rzeczy - sprawy techniczne są w stopniu priorytetowym.

 

Bugi gry takie jak u Ciebie i większości graczy - znikające zwierzęta lub tak jak u mnie simka nastolatka zamieniła się  podczas gry w "faceta - sima" no to już jest mistrzostwo :D - więc takie rzeczy idą na drugi plan w naprawie i będą takie błędy usuwane stopniowo - Tego rodzaju usterki, nie wpływają na niestabilność gry i możemy się grą nadal bawić, bez ryzyka że w niespodziewanym momencie nam się zawiesi i stracimy część rozgrywki lub w ogóle się nie uruchomi.

 

Kolejna sprawa - Zespół ds. technicznych gry z powodu epidemii pracuje w swoich domach - nie przebywają obecnie w swoich miejscach pracy, także mają pewne utrudnienia z tego powodu - również trzeba wziąć to pod uwagę.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę żeby jak najszybciej naprawiono te bugi Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (1 074 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem