zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

autor: poprostukuba95
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

★★★★★ Newbie

ostatnio zmieniłem moje dane konta e-mail hasło i nick bo tamte dane były stare i ich nie używałem. po ponownym wejściu na origin wykrywa mi to jako nowe konto. Na tym koncie miałem BF 3 i 4 a teraz jak chce zagrać loguje się na konto a jak się zaloguje to wyskakuje mi komunikat AKTYWUJ GRĘ I poprostukuba95 to nie ty? (mój stary nick) jak klikam w to drugie przekierowuje mnie na ekran logowania do origin i jak wpisuje stare pasy do konta to wyskakuj mi błąd. A jak patrze w historie zamówień to nic się nie wyświetla.

 

Bardzo proszę o szybką pomoc.

Wiadomość 1 z 4 (312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

Community Manager (retired)

Cześć @poprostukuba95

 

Ponieważ musimy ustalić dokładnie konto, do którego przypisane zostały Twojego gry, bardzo prosiłabym o przyszykowanie kodu aktywacyjnego do wspomnianego BF3 lub BF4 oraz kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Po weryfikacji konta nasi doradcy chętnie pomogą Ci w odzyskaniu dostępu do gier Standard smile

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (284 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

Community Manager (retired)

Cześć @poprostukuba95

 

Ponieważ musimy ustalić dokładnie konto, do którego przypisane zostały Twojego gry, bardzo prosiłabym o przyszykowanie kodu aktywacyjnego do wspomnianego BF3 lub BF4 oraz kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy technicznej. Po weryfikacji konta nasi doradcy chętnie pomogą Ci w odzyskaniu dostępu do gier Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 4 (285 wyświetleń)

Dot.: zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

★★★ Newbie
@EA_Ataashi też moge liczyć na tą pomoc?
Wiadomość 3 z 4 (206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zmieniłem e-mail ,hasło i nick po wejściu na Origin nie wykrywa gier

Community Manager

@XAM212 Jasne, musisz tylko skontaktować się z nami bezpośrednio Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem