zbanowano mnie

autor: janczuk64
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zbanowano mnie

[ Edytowane ]
★★★ Novice

zbanowano mnie za to,że sobie normalnie grałem w rankedy a nie używałem żadnych generatorów tylko na stronie origin kupowałęm monety apex i edycje i nie używałem aimbotów czy jakiegoś tam podobnego proszę odkręćcie to bo naprawdę dużo pieniędzy wydałem na apex legends

nick:janczuk64

platforma:laptop,origin

 

Wiadomość 1 z 8 (596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zbanowano mnie

★★★★★ Expert

@janczuk64 

 

Jeżeli masz już w zakładkach moje sprawy, to zrobiłeś wszystko jak trzeba - super :-)

 

Kiedy odbanują Ci konto trudno powiedzieć - takich spraw może być więcej, liczy się kolejność zgłoszeń - Może się zdażyć że to trochę potrwa.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (526 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zbanowano mnie

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@janczuk64  Hej Standard smile

 

Na twojej skrzynce mailowej powiązanej z kontem EA, powinieneś dostać mail z jakiego powodu zostało zablokowane konto.

 

Żeby odwołać się od jakichkolwiek blokad, musiałbyś skontaktować się z pomocą wedle tych instrukcji - Informacje o blokadzie konta 

Wiadomość 2 z 8 (582 wyświetleń)

Dot.: zbanowano mnie

★★★ Novice
@Narayen dziękuje za informacje
Wiadomość 3 z 8 (567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbanowano mnie

★★★ Novice
@Narayen Ale ja nie używałem haków!!!!! chyba że ktoś mi się włamał na konto poużywał haków bo chciał mnie zbanować!!!!!!!!!!!!!!!! Możecie sobie sprawdzić wszystkie moje rozgrywki ja w nich nie używałem aim botów tylko normalnie na myszce operowałem!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę odbanujcie mnie ja naprawdę nie używam haków inie wiem jak mam to potwierdzić? Może tym że mój rekord zabójstw to tylko 5 a z aim botem miałbym aż 15 naprawdę ja nie używam żadnych haków i moge to potwierdzić na różny sposób, Na jaki mi powiecie
Wiadomość 4 z 8 (566 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbanowano mnie

★★★★★ Expert

@janczuk64 

 

Rozumiem to doskonale Standard smile

 

Ale w tej sytuacji musisz skontaktować się z pomocą jak wyżej napisałem. Przez forum nie da się tego typu spraw załatwiać.

Wiadomość 5 z 8 (558 wyświetleń)

Dot.: zbanowano mnie

★★★ Novice
@Narayen A mam pytanie napiszesz mi instrukcje jak to zrobić bo nie wiem czy to dobrze zrobiłem
Wiadomość 6 z 8 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbanowano mnie

★★★ Novice
@Narayen I jeszcze mam pytanie bo ja wysłałem to i mam to w zakładce moje sprawy ale naprawdę chciałbym aby mnie jak najszybciej odbanwali bo apex legends to jest moja ulubiona gra
Wiadomość 7 z 8 (541 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: zbanowano mnie

★★★★★ Expert

@janczuk64 

 

Jeżeli masz już w zakładkach moje sprawy, to zrobiłeś wszystko jak trzeba - super :-)

 

Kiedy odbanują Ci konto trudno powiedzieć - takich spraw może być więcej, liczy się kolejność zgłoszeń - Może się zdażyć że to trochę potrwa.

Wiadomość 8 z 8 (527 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem