zawieszanie się Apexa

autor: husaria_1612
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

zawieszanie się Apexa

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Cześć,

po ostatniej aktualizacji Apexa, ktora rozpoczynała nowy sezon, pojawił mi się pewien problem. Otóż po włączeniu gry, a następnie meczu, podczas ekranu wczytywania Apex zawiesza się. Zawiesza się tylko gra, cały system chodzi normalnie. Trwa to ok. minutę, poźniej gra chodzi dobrze,ale problem ponawia się wraz z kolejnym włączeniem całej gry.  w poprzednich sezonach problemu tego nie było, dopiero teraz go mam. Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo ja nie mam zielonego pojecia, co jest przyczyną. Dodam że po pewnym czasie od opublikowania tego wpisu wszystkie moje gry po włączeniu zaczęły się bardzo zacinać

 

Wiadomość 1 z 7 (643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: zawieszanie się Apexa

Hero (Retired)
@husaria_1612

Moze podczas aktualizacji jakis plik sie zainstalowal niepoprawnie
Otwórz Origin /moja biblioteka gier - prawym myszy na okładke gry - opcja Napraw

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 7 (629 wyświetleń)

Re: zawieszanie się Apexa

★★★★★ Novice
@kreatora próbowałem naprawiać chyba ze 3 razy, nic to nie dało
Wiadomość 3 z 7 (620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: zawieszanie się Apexa

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@husaria_1612

Jesli masz Nvidia karte graficzną tio moze byc spowodowane tym ze frame limiter w panelu kontroli Nvidii jest po ostatnich aktualizacji sterowników Nvidiii według opini graczy zepsuty.
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/425566/apex-frametime-issues-with-...
Podobno zainstalowanie Frame Limitera z aplikacji Riva Tuner Statistic Server likwiduje ten bład ale ja osobiscie nie rekomenduje tego programu, - nakladki bo bardzo czesto jest niekompatybilny z grami EA i czasem nawet potrafi spowodowac natychmiastowy crash gry po wlaczeniu.

Wiadomość 4 z 7 (615 wyświetleń)

Dot.: zawieszanie się Apexa

@husaria_1612 Witaj. Spróbuj usunąć pamięć podręczną. Zobacz tutaj jak to zrobić: https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 7 (610 wyświetleń)

Dot.: zawieszanie się Apexa

★★★★★ Novice
@Chytrooki spróbowałem, ale nic to nie dało. Dzięki za radę
Wiadomość 6 z 7 (599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: zawieszanie się Apexa

★★★★★ Novice
@kreatora możliwe, ale jak mówisz - jest niekompatybilny z grami, także chyba będzie to moją ostatnią deską ratunku ;D. W każdym razie dzięki
Wiadomość 7 z 7 (596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem