włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

autor: filipek93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

★ Novice

Witam, któtka piłka. Ktoś włamał mi sie na konto i okadł mnie z karty piłkarzy i wszystkich monet jakie miałem, zaraz po tym wydarzeniu otrzymałem wiadomość od EA, że moje konto brało udział w przesyłaniu monet i zablokowali mi dostep do tynku transferowego. Jest szansa, że da sie to jakiś odkrecić? dwa dni napisałem do ea i nadal ciasza.. 

Wiadomość 1 z 4 (745 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

Witaj.

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

 

Jeśli pamiętasz adres e-mail powiązany z kontem, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, która jest dostępna na ekranie logowanie.

Jeżeli jednak go nie pamiętasz, konieczny będzie bezpośredni kontakt z pomocą EA.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (739 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

Witaj.

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

 

Jeśli pamiętasz adres e-mail powiązany z kontem, możesz skorzystać z opcji przypomnienia hasła, która jest dostępna na ekranie logowanie.

Jeżeli jednak go nie pamiętasz, konieczny będzie bezpośredni kontakt z pomocą EA.

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 4 (740 wyświetleń)

Dot.: włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

★★★ Novice

mialem to samo, od 1 listopada czekam na decyzje, aby odblokowali i zwrocili coinsy za pilkarzy sprzedanych  i coś sie nie moge doczekać a jest 15 listopada :/

Wiadomość 3 z 4 (642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: włamanie na konto, zablokowany rynek transferowy.

★ Apprentice

Do mnie też próbowali się włamać...

Bez tytułu.png

Wiadomość 4 z 4 (623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA