windows

autor: Lewipollen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Apprentice

Mam takie pytanie jak aplikacje origin mam ściągniętą i zainstalowaną na wersje  windows 7 (przypuszczam że gry które zainstalowałem też są na wersje 7)a mam windows 10 to mogę mieć jakieś błędy z godnością? Jakoś szukałem i nie mogłem znaleźć wersji na 10, gry działają ale mam błędy takie że aplikacja nie współpracuje z grą. Pamiętam że jak miałem 7 też takie coś było ale zawsze dobrze jest zapytać "specjalistów" 

Wiadomość 1 z 3 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: windows

Witaj

 

Orgin pobierasz normalnie z oficjalnej strony i to wszystko zarówno pod WIN 7 czy 10

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (204 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: windows

Witaj

 

Orgin pobierasz normalnie z oficjalnej strony i to wszystko zarówno pod WIN 7 czy 10

Wiadomość 2 z 3 (205 wyświetleń)

Dot.: windows

★ Apprentice

wow rekord w odp na tym forum. A co mam zrobić z origin jak gram w grę i np ktoś do mnie napisze lub zaprosi do gry to zamiast ten komunikat pokazać w grze to minimalizuje mi grę ? CO mam zrobić też z innymi błędami. Jest ich naprawdę sporo, nwm jakim cudem ta gra przeszła przez testy jak w ogóle jakieś miała 

Wiadomość 3 z 3 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem