utracone postepy w grze

autor: XxGrubyyyxX
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

utracone postepy w grze

★★★ Newbie

Produkt: NFS heat
Platforma PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: Po dłuższej przerwie od gry utraciłem cały postęp w karierze, moje samochody, poziom oraz pieniądze.
Jakiego samochodu używałeś/używałaś? Nie używałem żadnego samochodu podczas wystąpienia tego błędu. Wystąpił on po zalogowaniu się na konto ORIGIN i wejściu do gry.
Czy posiadany przez Ciebie samochód był stworzony przez Ciebie czy pobrany z aut stworzonych przez społeczność w grze? Projekty stworzone przez społeczność
Jaki był ostatni wyścig w którym brałeś/brałaś udział? Wyścig dzienny.
Czy był to wyścig w dzień czy w nocy? Wyścig w dzień
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Zwrócić moje pojazdy, postęp w grze, poziom oraz pieniądze.
Co się dzieje? Utraciłem cały postęp w karierze, moje samochody, poziom itd. Nie mam dosłownie nic co miałem wcześniej. Należy dodać że pisze to po jakimś czasie od wystąpienia błędu ponieważ w momencie wystąpienia błędu byłem trochę zdenerwowany i postanowiłem odpuścić, lecz teraz chce postarać się o zwrot całego postępu.
Jakiego rezultatu oczekujesz? Oczekuje w miarę szybkiej pomocy oraz zwrotu utraconych rzeczy.

Niestety nie mam żadnych zrzutów ekranu lecz zostały osiągnięcia.

Wiadomość 1 z 3 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: utracone postepy w grze

★★★ Newbie

Witaj. Mam pytanie, czy udało Ci się naprawić ten błąd? Mam podobny problem z grą, jednak ostatnio grałem w nią kilkanaście godzin przed problemem. Utraciłem 27 poziom reputacji, kilkanaście samochodów. Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: utracone postepy w grze

★★★ Newbie
@XxGrubyyyxX wiecie jak sobie z tym poradzić
Wiadomość 3 z 3 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem