ucinanie cieni

autor: sleverdapl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ucinanie cieni

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Hej, mam od jakiegoś czasu problemy z ucinaniem cieni w the sims 4. Próbowałam z różnymi ustawieniami grafiki, zwykle gram na wysokich. Chciałabym raczej ominąć sposób z wyłączeniem cieni. Sterowniki do karty graficznej mam aktualne. Ktoś zna może jakieś inne rozwiązanie?

 

PS. Screen wykonywany był na wysokich ustawieniach graficznych, w tym oświetlenie bardzo wysokie. Podczas zapisywania sypnęła się jakość ale widać o co chodzi Wink 

Wiadomość 1 z 2 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: ucinanie cieni

[ Edytowane ]

Witaj @sleverdapl 

 

Tego raczej nie ominiesz, nie da się również usunąć tego efektu, został on dodany w jednej z aktualizacji w zeszłym roku i pogłębiony dla graczy posiadających dodatek  "Cztery Pory Roku", a związany jest on z porą dnia, porą roku, oraz z zachmurzeniem nieba.

 

Im lepsza karta graficzna, oraz wyższe ustawienie grafiki w grze, tym bardziej widoczne będą cienie w grze, również w pomieszczeniach.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (389 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ucinanie cieni

[ Edytowane ]

Witaj @sleverdapl 

 

Tego raczej nie ominiesz, nie da się również usunąć tego efektu, został on dodany w jednej z aktualizacji w zeszłym roku i pogłębiony dla graczy posiadających dodatek  "Cztery Pory Roku", a związany jest on z porą dnia, porą roku, oraz z zachmurzeniem nieba.

 

Im lepsza karta graficzna, oraz wyższe ustawienie grafiki w grze, tym bardziej widoczne będą cienie w grze, również w pomieszczeniach.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 2 (390 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem