Dot.: the sims 4 kod wampiry

autor: danuta720
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

the sims 4 kod wampiry

★★★ Novice

Do the sims 4 jest kod. Działam mi ,ale ostatnio po wpisaniu go pasek mocy wampirów zamarza. Nie działa on. Kod : stats.set_stat rankedStatistic_Occult_VampireXP 1593

Wiadomość 1 z 5 (4 889 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: the sims 4 kod wampiry

[ Edytowane ]

@ola331.

 

Jeżeli w grze posiadasz jakieś modyfikacje, to mogą być zepsute i to one blokują dostęp do rozgrywki.

 

Zatem sprawdź swoje mody według tego poradnika:  https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Co do usuwania kodów, sprawdziłam spis, który na Twitterze parę miesięcy temu podał  SimGuruGrant i nie zauważyłam na czarnej liście tego kodu, zatem powinien on być nadal aktywny.

 

https://twitter.com/SimGuruGrant/status/1011742261674049536/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Et...

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (4 852 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: the sims 4 kod wampiry

[ Edytowane ]

Witaj @ola331

Najpierw musisz wpisać na pasku kodów, kod testingcheats true.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 5 (4 874 wyświetleń)

Dot.: the sims 4 kod wampiry

★★★ Novice
Dziękuje za pomoc ,ale niestety próbowałam. Nic to nie zmienia.
Wiadomość 3 z 5 (4 867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 4 kod wampiry

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@ola331

Wpisz zamiast tego testingcheats on. Czasem ten podany wyzej cheat nie działa bo własciwie w tej formie jest używany w The Sims3 raczej a nie w Czwórce
Inna sprawa ze EA ostatnio zlikwidowała część kodow jako przyczynę podając ze moga one psuc gre.Byc moze i ten kod juz nie działa z tego powodu, ale nie mam spisu zlikwidowanych kodów. Ten spis gdzies jest na amerykanskim EA forum ale trudno to tam odszukać.
Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 4 z 5 (4 859 wyświetleń)

Dot.: the sims 4 kod wampiry

[ Edytowane ]

@ola331.

 

Jeżeli w grze posiadasz jakieś modyfikacje, to mogą być zepsute i to one blokują dostęp do rozgrywki.

 

Zatem sprawdź swoje mody według tego poradnika:  https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Poradnik-Jak-sie-pozbyc-bledow-w-grze-i-problemow-z-mo...

 

Co do usuwania kodów, sprawdziłam spis, który na Twitterze parę miesięcy temu podał  SimGuruGrant i nie zauważyłam na czarnej liście tego kodu, zatem powinien on być nadal aktywny.

 

https://twitter.com/SimGuruGrant/status/1011742261674049536/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Et...

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 5 (4 853 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem