Dot.: the sims 3 problem z pobraniem dodatków

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

the sims 3 problem z pobraniem dodatków

★★★ Newbie
 

Hej, mam pytanie. Posiadam na płytach The Sims 3 podstawę i 3 dodatki (4 pory roku, rajska wyspa i skok w przyszłość). Pobrałam je na moje konto Origin przez płytę x lat temu na poprzedniego laptopa. Teraz mam nowy laptop i chciałam na niego pobrać te 4 rzeczy. Lecz mój obecny laptop nie ma opcji włożenia płyty, więc chciałam pobrać za pomocą kodów zawartych w opakowaniu. I tu pojawia się problem. Mianowicie, podstawa i skok w przyszłość pobrały się pomyślnie, a gdy chcę pobrać pozostałe dwa dodatki wyskakuje mi komunikat, że kody zostały już wykorzystane. Nie wiem dlaczego tak jest, ponieważ na początku myślałam, że na koncie Origin te rzeczy dalej będą pobrane i zmiana komputera nic nie zmieni (konto Origin mam cały czas to samo, tylko laptop został zmieniony). Nie rozumiem również tego, że na poprzednim laptopie miałam pobrane wszystkie 3 wyżej wymienione dodatki, a teraz mogłam pobrać tylko jeden z nich i może sytuacja byłaby jaśniejsza gdybym nie mogła pobrać żadnego skoro miałam wszystkie na poprzednim laptopie, ale mogłam jeden i nie wiem od czego to zależy. Co zrobić?

Wiadomość 1 z 2 (877 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: the sims 3 problem z pobraniem dodatków

Community Manager

Hej @xxwkbxx 

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie: 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

 

Nasi konsultanci sprawdzą co stało się z dodatkami i dlaczego nie są widoczne w Origin Standard smile 

Wiadomość 2 z 2 (844 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem