[steam] jak przelogowac konto origin?

autor: ZakoIak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[steam] jak przelogowac konto origin?

★★★ Newbie

Dzisiaj pobrałem apexa na steamie, zalogowałem sie na konto origin ale i tak w grze jestem zalogowany na konto steam gdzie musze zaczynać wszystko od nowa, reset konta itp
co mam robić?

Wiadomość 1 z 3 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [steam] jak przelogowac konto origin?

Champion (Retired)
@ZakoIak gra nie posiada crosssave a to znaczy że nie będziesz miał postępów gry z innej platformy. Zaczynając grać na steam startujesz od początku
Wiadomość 2 z 3 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [steam] jak przelogowac konto origin?

EA Staff

Hejka @ZakoIak,

 

Prawdopodobnie Twoje konto Steam zostało przez Ciebie powiązane z odrębnym kontem EA, niż to, na którym grałeś w grę. Faktycznie  gra nie posiada crossave jak napisał w poście powyżej @Rydzu2015,ale ponieważ Steam i Origin to ta sama platforma - PC powinieneś być w stanie kontynuować swoje osiągnięcia w obrębie tej same platformy. 

 

Sprawdź, czy logujesz się na właściwe konto. Dodatkowo na stronie help.ea.com możesz zalogować się za pomocą Steam. Po zalogowaniu się przejdź na naszą stronę, gdzie będziesz mógł sprawdzić szczegóły tego konta EA, które połączyłeś ze Steam.

 

Mam nadzieję, że Ci to pomoże. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 3 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem