spadek fps w cut scenkach

autor: Lisu0803
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

spadek fps w cut scenkach

★ Novice

Witam

Podczas gry mam dziwny spadek fps w cut scenkach oraz w menu do 30 fps. Podzas meczu gra działa mi normalnie w 60 fps. Czy da się to jakoś naprawić czy po prostu ma tak być?

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (1 169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: spadek fps w cut scenkach

Hej,

Podobny problem występował w poprzedniej części gry. Spróbuj wykonać kroki przedstawione TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 160 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: spadek fps w cut scenkach

Hej,

Podobny problem występował w poprzedniej części gry. Spróbuj wykonać kroki przedstawione TUTAJ.

Wiadomość 2 z 5 (1 161 wyświetleń)

Dot.: spadek fps w cut scenkach

★ Novice
Dzięki wielkie za pomoc teraz działa ok :D
Wiadomość 3 z 5 (1 150 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spadek fps w cut scenkach

★★★★★ Apprentice
Ja mam taki sam problem, tylko że posiadam kartę Radeon, tutaj ustawienia wyglądają nieco inaczej, zmieniłem na metodę antyaliasingu - adaptacyjny z wielokrotnym próbkowaniem, potrójne buforowanie OpenGL - włączone, jakość filtrowania tekstur - wydajność, synchronizacja pionowa - włączona.
Co jeszcze zmienić w tych ustawieniach, żeby mieć te stałe 60 FPS, które w meczu mam cały czas, a na powtórkach i w menu 30 FPS.
Wiadomość 4 z 5 (1 131 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: spadek fps w cut scenkach

[ Edytowane ]

@Gado6578

Niestety, nigdy nie miałem Radeona więc z doświadczenia nie jestem w stanie pomóc. :/

Znalazłem jednak dwa filmy, które mogą w tym pomóc:

Wiadomość 5 z 5 (1 107 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA