Dot.: sims 4 problem z logowaniem

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

sims 4 problem z logowaniem

★ Novice

Mam problem . Gdy chcę uruchomić grę  the sims 4 pojawia się komunikat:"W ostatnim czasie zbyt wiele komputerów uzyskiwało dostęp do gry the sims 4 cyfrowa edycja specjalna powiązana z tym kontem. Spróbuj ponownie później". Sytuacja jest taka od tygodnia. Nikomu nie udostępniałem danych do konta grałem tylko na moim osobistym komputerze. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 7 (1 205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

Hej,

Na początek wykonaj reinstalację Origina zgodnie z podaną TUTAJ instrukcją.

Jeśli to nie rozwiąże problemu, odczekaj 24 godziny do ponownej próby uruchomienia gry.

Wiadomość 2 z 7 (1 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

★ Novice

niestety nie pomogło

Wiadomość 3 z 7 (1 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@hampeltg
Dowcip polega na tym , ze to Twoj komputer caly czas uwaza ze jest juz zalogowany na Origin i gra w simsy . Przy wyłaczaniu gry cos poszło nie tak. U mnie tez to sie zdarzyło . Te określenie "za duzo komputerów" odnosi sie wyłacznie do Twojego komputera, wiec mozesz przestac sie denerwować ze ktos Ci sie na konto włamał. Teoretycznie odinstalowanie Origin powinno mu tą zabawę przerwac ale ten stan mu sie utrwalił bo on sobie teraz gra w trybie off line i Origin mu nie potrzebny.   U  mnie dopiero wyłaczenie komputera   nie za pomocą menu start ale przez  brutalne odcięcie pradu wyrwalo go z tego stanu. Nie polecam ale czasem tego nie mozna uniknac.  . Mozna probowac zmienic hasło na Origin ale  u mnie niewiele to pomogło. Praktycznie  lepszy jest reset komputera , 

Podejrzewam ze gdyby wejsc w ukryte programy dzialajace w tle i mu to tam odlaczyc to byloby bardziej zdrowe dla kompa, ale do takiej porady jest potrzebny lepszy specjalista ode mnie, 
Po dwukrotnym takim zjawisku mój komp nagle zakończył te zabawe i nigdy wiecej to sie juz ne zdarzyło.

Wiadomość 4 z 7 (1 157 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

Wyloguj się z konta Origin. Przeczyść komputer CCleaner-em i zrestartuj komputer. Powinno pomóc. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 5 z 7 (1 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

Wiadomość 6 z 7 (1 098 wyświetleń)

Dot.: sims 4 problem z logowaniem

@hampeltg

 

Witaj 

 

Czy nadal masz problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 7 (1 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem