sims 4 gdy chcę włączyć dom z rodziną, to mnie wyrzuca do map (wszystkich miast)

autor: ktos_anonimowy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

sims 4 gdy chcę włączyć dom z rodziną, to mnie wyrzuca do map (wszystkich miast)

★★★ Newbie

Gdy chcę włączyć grę(dom) i mi się ładuje, to  wyrzuca mnie do map (wszystkich miast) nie wiem co zrobć, pomóż!!!!1

Wiadomość 1 z 2 (1 617 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: sims 4 gdy chcę włączyć dom z rodziną, to mnie wyrzuca do map (wszystkich mi

Hero (Retired)
@ktos_anonimowy

Czy generuje ci sie numer bledu przy tym wyrzucaniu?
Jesli jest to bład numer 134:b378c837:4240d837. to oprocz zaczęcia nowej gry nic zrobic nie mozesz.
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Kod-bledu-134-b378c837-4240d837/m-p/9273118#M7402
Jesli jest to numer bledu zaczynajacy sie numerem 102 to jest to blad prawdopodobnie spowodowany zepsutymi po aktualizacji modami i CC i mozesz sprobowac zresetowac folder gry.
1. Przenieś/wysuń myszką caly folder gry TS4 z Dokumenty /folder Electronics Arts na pulpit komputera.
Znajdziesz go w Dokumentach > Electronic Arts > The Sims4
Scieżka do folderu The Sims 4 w Win 10
Ten komputer > dysk C > Uzytkownicy > nazwa komputera albo twoje imię > Dokumenty > Electronic Arts > The Sims 4
2. Nastepnie napraw gre na Origin
Origin/Moja biblioteka gier -prawym myszy na okladke TS4 - opcja Napraw
3. Sprobuj wlaczyć teraz grę aby utworzył sie nowy folder The Sims 4 w Dokumentach.
4. Zacznij nowa gre byle jakim simem , zapisz grę i wyjdz z gry
Włącz znów grę i sprawdź, czy mozesz wejsc do nowego zapisu rodziny bez problemu.
5.Jesli to bedzie działac wyjdź z gry i usuńs z nowo postałego folderu TS4 w Dokumentach nastepujące foldery: Saves i Tray.
6. Następnie skopiuj swoj stary folder Saves z pulpitu i wklej go do tego nowego folderu gry.
Zrób to sam z folderem Tray - to twoja biblioteka - oraz jesli masz w starym folderze na pulpicie taki plik TrayDeleteItems to przeklej go tez do nowego folderu gry.
7. Teraz włącz grę i sprawdź czy mozesz wejsc do swoich rodzin w starym sejfie
Jesli mialaś jakies mody nie dodawaj ich na razie do nowego folderu gry. Bedziesz potrzebowala ich nowych wersdji dostosowanych do ostanich aktualizacji.
Jednak jesli mialas jakies obiekty CC w domach i na simach ( meble fryzury itp. ) to stary sejf mogl sie zbugować.

Nie jestem pracownikiem EA


Wiadomość 2 z 2 (1 590 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem