simcity-"w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

autor: Gienij
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

simcity-"w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dzień dobry, ściągnąłem grę SimCity  z platformy Origin pierwszy raz, więc przy uruchomieniu tej gry jest opcja wyboru tylko TRYBU JEDNOOSOBOWEGO,a z tego co mi wiadomo można grać też online.Drugi problem w grze przy naciśnięciu WPROWADZENIE  wyskakuje błąd "w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę". Instalowałem grę dwa razy, szukałem rozwiązania na rożnych forumach, niestety nic nie poskutkowało. Proszę o pomoc. Dziękuję. 

Wiadomość 1 z 4 (1 416 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: simcity-"w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

Witaj

Problem 1

 

Tryb online dostępny jest po przejściu wprowadzenia z poziomu menu.

 

Problem 2

 

Wspomniany komunikat najczęściej pojawia się w sytuacjach gdzie lokalny plik zapisu zostaje uszkodzony (nagłe wyłączenie komputera, wyłączenie tzw. crash gry itp)  Pomocne w tego typu komunikacie są dwa obejścia, które znajdziesz poniżej:

 

Uwaga: przed wykonaniem poniższych instrukcji zalecamy wykonanie kopii zapasowej katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\ 

 

Rozwiązanie nr. 1

 

Spoiler
W katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\WebStorage\LocalStorage  wytnij np. na Pulpit plik o nazwie "game_localhost0...."  Po uruchomieniu gry plik powinien się odtworzyć i miasto załadować prawidłowo.

Rozwiązanie nr. 2 

Spoiler
W katalogu C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games\SimCity\SimCityUserData\EcoGame znajdziesz foldery z nazwami np: "s1459283622"  wyczyszczenie zawartości danego folderu przy ponownym starcie spowoduje synchronizację i powinno przywrócić wspomniane miasto. 
Wiadomość 2 z 4 (1 334 wyświetleń)

Dot.: simcity-"w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

★ Novice

Witam serdecznie, a co można jeszcze zrobić aby uratować miasto które nie chce się wczytać pomimo tych dwóch rozwiązań? Czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Czy można jakoś chociaż zresetować miasto? Wykonałam te dwa sposoby i niestety żadnej poprawy dalej komunikat  Alert nie można w tej chwili wczytać miasta spróbuj później . Bardzo proszę o pomoc

Wiadomość 3 z 4 (1 135 wyświetleń)

Dot.: simcity-"w tej chwili nie można wczytać miasta ponów próbę"

★★★★★ Newbie

Właśnie mam to samo pytanie, co można zrobić jeśli straciłem dostęp do dwóch miast na mapie i po wykonaniu podanych wyżej czynności nic się nie zmienia.

Wiadomość 4 z 4 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem