serwer pobierania nie odpowiada

autor: Z4dymka_FiuFiu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

serwer pobierania nie odpowiada

★ Novice

Dzień dobry.

Posiadam naprawdę niewygodny problem na Originie, który nie pozwala mi zainstalować jakiejkolwiek gry z mojego wi-fi. Mianowicie gdy zaczynam pobierać grę jest napis "Przygotowywanie", a potem wyskakuje komunikat Serwer pobierania nie odpowiada. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z działem pomocy Origin. Warto też dodać, że jak raz kolega do mnie przyjechał pobrać aktualizacje do BFa V, bo u niego jest średnio z internetem to nie mógł również jej pobrać i wyskakiwał mu ten sam błąd co mi. Ten problem mam od dłuższego czasu, ale raz udało mi się zainstalować Apexa bez problemu. Jakbym natomiast przełączył się na swój internet z telefonu to wszystko normalnie by się zaczęło pobierać, tak samo jak w przypadku kolegi. Internet mam w miarę szybki i sprawny, a Apexa mam też na PS4 i nie było tam problemu z pobieraniem. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Wiadomość 1 z 3 (810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: serwer pobierania nie odpowiada

Community Manager

Hej @Z4dymka_FiuFiu

 

Jeśli nie masz możliwości podłączenia komputera bezpośrednio poprzez kabel ethernet-owy sprawdź czy pobieranie w trybie bezpiecznym rozwiąże problem. 

 

Spoiler
  1. Uruchom aplikację Origin i zaloguj się na swoje konto.
  2. Wskaż kursorem myszy swój identyfikator EA ID i kliknij Ustawienia aplikacji. 
  3. Teraz kliknij zakładkę Diagnostyka.
  4. Odszukaj sekcję Rozwiązywanie problemów i przełącz opcję Pobieranie w trybie bezpiecznym na .
  5. Uruchom ponownie aplikację Origin, po czym jeszcze raz spróbuj pobrać grę.
Wiadomość 2 z 3 (783 wyświetleń)

Dot.: serwer pobierania nie odpowiada

★ Novice

Dziękuję za odpisanie. Nie mam niestety zbytnio jak podłączyć komputer do kabla internetowego, a pobieranie w trybie bezpiecznym i zresetowanie Origina również nic nie dało. Dalej wyskakuje ten sam komunikat. Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 3 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem