Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

autor: Bajer85r
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

"łączenie z usługą online" gra anthem

★ Novice

Czy ktoś może mi pomóc mam problem z grą anthem otóż taki że jak włączam grę to wszystko normalnie działa ,ale po jakimś czasie załącza się główne menu i jest na dole napisane że "łączenie z usługą online" i po paru sekundach włączają się ustawienia jasnosci, języka ,itp. i nie wiem co dalej zrobić .

Wiadomość 1 z 7 (1 706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

★★★ Newbie
Witam. Ja również mam podobny problem co osoba wyżej...
Wiadomość 2 z 7 (1 639 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

★★★ Newbie
a mnie nie moze zalogowac ciagle brak polaczenia
Wiadomość 3 z 7 (1 608 wyświetleń)

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

★★★ Newbie
Również mam taki problem
Wiadomość 4 z 7 (1 589 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

Community Manager

Hej @_potapek_321 @niedzwiadeczek89 @Bajer85r @Looze222 

 

Jeżeli problem nadal u Was występuje sprawdźcie podstawowe kroki odnośnie optymalizacji połączenia. Zadbajcie również o to, aby odpowiednie porty były otwarte na waszym urządzeniu. W przypadku jeżeli powyższe kroki nie rozwiążą waszego problemu, sprawdźcie czy błąd pojawia się korzystając z alternatywnego połączenia internetowego (np. poprzez hotspot z telefonu) 

 

Ostatecznie jeżeli problem będzie pojawiał się również na alternatywnym połączeniu, przekażcie nam informacje na temat: 

 

- Platformy na której gracie (PC/PS4/Xbox)

- Wasze ID (EA ID, PSN ID, Gamertag)

- Informacje na temat tego kto jest Waszym dostawcą internetu 

- Od kiedy występuje problem

Wiadomość 5 z 7 (1 586 wyświetleń)

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

★★★ Newbie

Mam taki sam problem. Grę kupiłem wczoraj. Próbując uruchomić grę - Menu > F > spacja - następuje ładowanie gry a potem powrót do menu z komunikatem o błędzie połączenia / nieznanym błędzie / błędzie pobierania danych usługi Anthem live. Sprawdzone wszystkie kroki z pomocy - porty, dns, reinstalacja gry. Ktoś znalazł rozwiązanie?

Najlepiej oddać grę chyba...

 

Wiadomość 6 z 7 (1 560 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "łączenie z usługą online" gra anthem

★ Novice

mnie też nie daje zalogować widocznie następny bubel EA.Rozmawiałem telefonicznie z pomocą to mi przysłał maila że sprawa zamknięta EA ma nas w nosie !!! 

Wiadomość 7 z 7 (1 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem