[#] "Problem z konfiguracją. Zainstaluj grę ponownie." - PC

autor: Prystupss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

o ty korektorze Standard smile

upust emocji, ale na szczęście na win 8.1 gra śmiga, tylko mam słabe podzespoły...

Wiadomość 51 z 61 (2 501 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

DZIAŁA,ponownie zainstalowałem tego media packa, może naprawili to a może po prostu instalka pomogła.  

 

W końcu!

Wiadomość 52 z 61 (2 488 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

w trakcie meczu:

Zagrałem mecz, w trakcie drugiego miałem 2:0 -> 2:2 i wyskoczył mi ten błąd, nie wierzę że to się dzieje ...

Wiadomość 53 z 61 (2 483 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

stan wygląda tak, że 3 mecze wygrałem a 2 mecze wygrywałem ale wywaliło mi z powodu wyzej wymienionego błędu, reinstaluję sterowniki do grafy ale moim zdaniem to nie to.

Po pierwszym "wyjściu" dostałem ino o zmniejszonym mnożniku monet. Czyli teraz będę miał podwójnie zmniejszony ten licznik, niefajnie..

Wiadomość 54 z 61 (2 477 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

Strzeliłem bramkę na 1:0 i wrzuciło mnie w tryb ofline (jakbym nie miał dostępu do neta) mimo że nigdzie się nie wylogowywałem.

Czyli razem 6 wygrywanych meczów 3 ukończone. Na dziś mi wystarczy wrażeń ...

Wiadomość 55 z 61 (2 472 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★ Novice

Mimo ze chyba wczroaj byla aktualizacja fifa dalej nie dziala , nawet po zainstalowaniu windows medai packa i innych rzeczy ....

 

Wiadomość 56 z 61 (2 420 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★ Newbie

Dokładnie, może w końcu ktoś z EA by się tym zajął tym tematem. Bo na razie robią sobie żart z ludzi.

Wiadomość 57 z 61 (2 410 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

a, ostatnio miałem ten sam błąd, potem miałem błąd z grafiką. Może uda się pomóc przez forum jeśli nie chce ci się dzwonić do EA Wink choć to byłoby dla Ciebie prostsze.

 

No ale ok...

Moja ścieżka była mniej więcej taka, pobierz vcredist, pobierz quick time'a, pobierz media pack for windows

Wyłącz w ustawieniach gry directx12, i włącz dx11.

Czy możesz regulować ilośc klatek dla monitora poprzez jakiś program/panel nVidii?

Wyłącz antywirusy i defendera, zeby nie rpzeszkadzały przy instalacji sterowników.

Pobierz plik do DDU (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html)

Włącz tryb awaryjny, uruchom DDU w tym awaryjnym trybie i usuń wszystkie sterowniki nvidii opcją usuń wszystko i zresetuj.

Pobierz sterowniki do twojej grafiki ze strony https://www.geforce.com/drivers (chyba ze masz AMD to nie wiem)

Przy instalacji zaznacz że chcesz mieć czystą instalację, i nie instaluj tego experience.

Włącz antywirusy/defendera.

Spróbuj uruchomić grę

 

U mnie problem był z tym że chciałem odpalić grę na 144hz i dx12 i gsyncu, jak dałem na 100Hz to było ok nawet przy dx12, ale chcąć mieć wyższe klatkowanie wyłączyłem dx12 na 11 i jest ok.

PS. Łatki bym się nie spodziewał Wink wina była przy sterowniku nvidii który był scoumpowany i przez to coś się blokowało przy wyższym klatkowaniu. Ekspertem nie jestem, chciałem tylko pomóc.

Wiadomość 58 z 61 (2 401 wyświetleń)

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

jeszcze jedno, co do media packa, doinstalowałem go później jeszcze raz, i ominąłem w ten sposób powyższy problem ale potem wyskakiwał mi błąd z dx12 i nie mogłem wejśc do menu gry, o czym pisałem w innych wątkach (można zobaczyć w moim profilu gdzie co komentowałem)

Wiadomość 59 z 61 (2 397 wyświetleń)

Dot.: [#] "Problem z konfiguracją. Zainstaluj grę ponownie." - PC

★★★ Newbie
@Prystupss Moim zdaniem najlepiej po prostu pobrać * tej gry i tyle. EA jest taką firmą która sama nie wie co jest nie tak z ich grami i nie pomogą. Powiedzą Ci żebyś pobrał jakieś losowe rzeczy na komputer a jak dalej nie działa to już nie odpisują i tyle co ich 40 graczy interesuje.
Wiadomość 60 z 61 (283 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA