[#] "Problem z konfiguracją. Zainstaluj grę ponownie." - PC

autor: Prystupss
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: problem z konfiguracją

★★★ Novice

Dodam jeszcze ze za kazdym razem jak odpalam komputer, Origin nie zapamietuje mojego konta i musze na nowo sie logowac i podawac kod bezpieczenstwa z adresu e-mail, mimo zaznaczenia by mnie nie wylogowywal. Wysylam plik tak jak proszono. Z gory dzieki za pomoc 

Wiadomość 41 z 61 (2 128 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

[ Edytowane ]
★★★ Novice

dxdiagmi tez nic nie dają aktualizacje

 

Wiadomość 42 z 61 (2 109 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

siema, też mi to dziś wyskoczyło na windows 10, na drugim kompie gra dziś działała prawidłowo tam jest win 8.1

 

Dodam że dziś na pc z "10" pobierałem windows update więc może to to 

Wiadomość 43 z 61 (2 076 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

Po resecie kompa wygląda to tak:

Wiadomość 44 z 61 (2 072 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

@myfunnygame

 

TUTAJ jest ten sam problem zajrzyj.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 45 z 61 (2 064 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★ Novice

Dzieki za pomoc ale nie dziala niestety ten sposob :/

 

Wiadomość 46 z 61 (2 041 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★★★ Apprentice

pomogło ale gra nadal nie działa, tam po prostu rejestr nie kojarzył aplikacji z grą

Wiadomość 47 z 61 (1 997 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

★★★ Novice

Wyskakuje mi owy problem od paru dni po przerwie grania w fife. Zainstalowalem media feature pack i QuickTime player i dalej nic nie pomoglo. Co moge zrobic w takiej sytuacji? Przypominam, ze przed przerwa w fife nie mialem zadnych problemow.

Wiadomość 48 z 61 (1 987 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z konfiguracją

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

PROSZĘ JAK NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ OSÓB O LAJKOWANIE TEGO TEMATU I KOMENTARZY ŻEBY ZAUWAŻYLI TO LUDZIE Z KANADY

 

Rozmawiałem właśnie z Tomkiem z EA Polska, powiedziałem że już zrobiłem:

instalację media packa, instalację quick time'a, vcredist pod 32 i 64 bity, aktualny windows update, aktualne sterowniki od nVidii i intela, przesłałem plik MSInfo oraz raport DxDiag, mam system winows 10 n pro na licencji studenckiej z dream sparka i podejrzewam, że to tu może być problem lub w ostatniej aktualizacji(chyba taka była bo coś mi się ładowało), reinstalowałem grę, usunąłem i zainstalowałem ponownie, instalowałem na innym dysku, instalowałem na nnym dysku Origin i kopiowałem do niego grę i nic

 

Tomek powiedział, że mam system czyściutki i że nic nie może mi doradzić, więc jak macie znajomych z tą przypadłością to ruszcie tyłki, żeby Kanadyjczycy też je ruszyli.

 

 

PS tak, jestem zdenerwowany

PS2 tydzień temu gra działała normalnie

PS3 jak dzwonicie do supportu to zachowajcie kulturę a nie przeklinajcie na starcie Wink

Wiadomość 49 z 61 (1 975 wyświetleń)

Dot.: problem z konfiguracją

[ Edytowane ]

@myfunnygame

 

Jak piszesz na forum, to też powinieneś zachować kulturę a nie przeklinać. Zapoznaj się z regulaminem forum.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 50 z 61 (1 975 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA