"Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

autor: Tabi_Swag
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

"Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

★★★ Newbie

Witam. Mój problem polega na tym że chce zagrać z moim znajomym 1v1 na trybie mecze towarzyskie online ale po krótkim wczytywaniu pojawia śe tekst taki jak w temacie. Co mam zrobić aby to naprawić ?

 

Wiadomość 1 z 5 (1 512 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

★★★★ Novice
Problem pojawił się po aktualizacji do 1.07, wcześniej nie występował. Zagrałem wcześniej około 250 meczów ze znajomym. Aktualizacja się zainstalowala i po grane..
Wiadomość 2 z 5 (1 469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

★★★ Novice
Ja właśnie grałem ligę weekendowa. Z 10 meczy wywaliło mnie 4 razy. Wygrywam mecz i to by było na tyle. Zostaje rozłączony z graczem. Wywala mnie z serwera . Po czy dostaje później komunikat , ze procent przedwczesnych opuszczeń gry się zwiększa i to nie z mojej winy. To jest totalna kpina.
Wiadomość 3 z 5 (1 462 wyświetleń)

Dot.: "Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Dzisiaj (kolejny tydzień, kolejna liga weekendowa ) i znowu 4 spotkania z których zostałem rozłączony z serwerami EA. Ponownie sieć działa, wszystko jest OK. Zamiast robic nowe  karty i pomysły na wyciągania kolejnych pieniędzy od graczy, zajmiecie się w końcu tymi serwerami . Mnie już po prostu ręce opadają .

Wiadomość 4 z 5 (1 414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Połączenie z przeciwnikiem zostało przerwane"

★★★ Newbie

U mnie to samo, wywala 50/50. Okazuje się że praktycznie moge wygrać tylko jak przeciwnik się sam rozłączy... Tragedia, spadam kolejna lige DR w dół oraz nie da się nic sensownego wbić w Lidze weekendowej...

Wiadomość 5 z 5 (1 404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA