Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

autor: RZEZNIK1987PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

"Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

★★★★ Novice

Witam,

 

Dotknął mnie problem "Czarnego ekranu", gdy próbuję uruchomić Andromedę ekran pozostaje czarny. Nie wyskakuje żaden błąd czy error. Jedyne co pomaga to zamknięcie procesu w menedżerze. Próbowałem wielu metod, jedna była na wpół skuteczna, stworzenie pliku w folderze instalacyjnym - "user.cfg" z zawartością "Thread.ProcessorCount 4
Thread.MinFreeProcessorCount -2"

Po tym gra uruchomiła się w stabilnych 60 fps'ach, ale gra wiesza się po pierwszych filmikach i trzeba ponownie zamknąć w procesach. Ktoś ma podobny problem? A tym bardziej czy ktoś znalazł rozwiązanie? Standard smile

 

Zdesperowany gracz

Wiadomość 1 z 5 (3 522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

★★★★ Novice

Dobra, okazało się, że miałem uśpione 2 rdzenie w kompie. Wystarczyło je aktywować i gra teraz śmiga. Temat chyba jest do zamknięcia xD

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (4 449 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

★★★★ Novice

Dobra, okazało się, że miałem uśpione 2 rdzenie w kompie. Wystarczyło je aktywować i gra teraz śmiga. Temat chyba jest do zamknięcia xD

Wiadomość 2 z 5 (4 450 wyświetleń)

Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

★★★ Newbie

Mozesz napisać dokładnie co zrobiłęs? mam ten sam problem

Wiadomość 3 z 5 (3 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

Community Manager (retired)

Dzięki @DartKnight96 za podzielenie się tą informacją. Oznaczę Twoją odpowiedź jako zaakceptowane rozwiązanie Wink

 

@Antyq8 Mogę zasugerować, abyś poszukał poradników o tym, jak uruchomić wszystkie rdzenie w Twoim procesorze na Internecie. Szybki "Google search" pokazał mi kilka poradników jak to zrobić, więc pewnie w ten sposób znajdziesz przydatne instrukcje.

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 4 z 5 (3 241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Czarny ekran", problem z uruchomieniem.

★★★ Novice

Witam ama to samo co uczestnik  tego posta mam czarny ekran  po uruchomieniu ale nie wczytuje mi sie  na pelen ekran tylko okienko mam  nie wiem co tu robic robilem rozne rzeczy  wszystko co tylko sie dalo  i nic nie moge zrobic zeby gra mi ruszyla 

Moj Sprzet to Plyta gówna ASUS M3N-HT Deluxe HDMI Grafika ASUS 550ti DirectCu Top  975/1100MHz w SLI Procesor AMD Athlon X2 2.8/3.2 GHz 8Gb Ram DDr 2 800 jesli mam cos nie tak z sprzetem to nie wiem inne gry mi lataja bez problemu a MEA nie chche ruszyc mam najnowsze sterowniki i system Windows 7 64bit

Wiadomość 5 z 5 (1 850 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem