Dot.: problem z wejsciem do gry

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z wejsciem do gry

★★★ Newbie

witam mam problem ponieważ nie moge wejśc do gry gra po prostu sie laduje i nie chce sie wlaczyc potrzebowalbym pomocy poniewaz nie moge zagrac

Wiadomość 1 z 7 (572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z wejsciem do gry

Witaj @ClenchedBee3103 

 

Na początek zresetuj ustawienia gry.

 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 22 na np. FIFA 22 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 22 Kopia"

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 7 (525 wyświetleń)

Dot.: problem z wejsciem do gry

★★★ Newbie
@MattiuDefo po pierwsze posiadam fife 21 a po drugie gre mam na aplikacji ea od gamepasa xboxa
Wiadomość 3 z 7 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z wejsciem do gry

Community Manager

Hej @ClenchedBee3103 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez program antywirusowy, oraz zaporę sieciową dodając odpowiednie wyjątki. Następnie uruchom grę jako administrator akceptując wszystkie monity mówiące o wprowadzaniu zmian na dysku. 

 

 

Wiadomość 4 z 7 (436 wyświetleń)

Dot.: problem z wejsciem do gry

★★★ Newbie
@EA_Kuba nic a nic to nie dało dodałem do wyjątków nawetg
Wiadomość 5 z 7 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z wejsciem do gry

Community Manager

Hej @ClenchedBee3103 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Jeśli po sprowadzeniu gry do domyślnych ustawień, tak jak wspomniał @MattiuDefo i dodaniu wyjątków problem nadal się pojawia to poproszę Cię (jeśli masz taką możliwość) o połączenie komputera poprzez alternatywne połączenie internetowe (np. poprzez hotspot z telefonu). 

Wiadomość 6 z 7 (326 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z wejsciem do gry

★★★ Newbie

teraz po nacisnięciu graj w launcherze nic sie nie dziejeobraz_2022-05-20_215255675.png

Wiadomość 7 z 7 (253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA