problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

autor: chudy8804
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★ Apprentice

po ostatniej aktualizacji u mnie sedzia wchodzi zawsze w droge moim zawodnikom, zawodnik przeciwnika wchodzi slizgiem od tylu w nogi mojego zawodnika a sedzia stwierdza moj faul. zawodnik przeciwnika wybija pilke na aut i odgwizduje aut dla mojego przeciwnika i to wszystko dzieje sie po ostatniej aktualizacji

Wiadomość 1 z 9 (796 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★ Guide

Pisałem o tym z miesiąc temu ale nikt nie raczy odpisać jeśli chodzi o ludzi z EA. Karne to patologia bo sędziowie je widzą wszędzie choć ja przez ostatni miesiąc otrzymałem ich z 5 a moi przeciwnicy z 50 mimo, że nie używam żadnych przycisków broniąc akcji.. A zabieganie to norma, najczęściej zabiega obrońcy biegnącemu za napastnikiem.

Wiadomość 2 z 9 (782 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★ Apprentice

jak dzwonie do EA to oni odsylaja mnie tu ze tu sa fachofcy i na pewna odpowiedza na moj post......... Jak na razie to sa fachowcy w milczeniu i odpowiadaja tylko na wygodne im pytania. postanawiam napisac oficjalna skarge do Kanady na ludzi pracujacym na tym forum bo nie interesuja ich w cale problemy z tab gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to maja byc fachofcy?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 3 z 9 (767 wyświetleń)

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★ Guide

Tam też Cię niestety spławią bo uznają, że takich sytuacji w grze nie ma. A mnie sekundę temu zblokował sędzia i brameczka wpadła dla rywala. Chore wspomagacze

Wiadomość 4 z 9 (761 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★ Apprentice

teraz doszlo ze nieraz nie moge wyjsc bramkarzem do pilki albo innym zawodnikiem ,a jak biegna to jak by w miejscu stali

Wiadomość 5 z 9 (758 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★ Apprentice

nawet nie sa w stanie odpowiedziec na posty!!!!!!!!!!!!!!!!. jak ktos pisze prawde o tej grze to od razu bama dostaje

Wiadomość 6 z 9 (749 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★★★ Novice
Ta gra nie jest esportowa. Czyli nie masz 100% wpływu na kontrole nad zawodnikiem i na tym co gra zrobi. Albo sie przyzwyczaisz albo nic nie zwojujesz.
Wiadomość 7 z 9 (726 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

★★★ Newbie

Sędziowie w tej grze to porażka wysyłam filmiki do nich nawet kiedy sędzia dyktuje karne czy wyrzuca z boiska za czyste sytuacje , przez takie * w końcówkach przegrywam nieraz mecze  a przeciwnika zawsze traktuje ulgowo. Mize to moje nietrafne spostrzeżenie ale zawsze kartkuję i wygwizdują mnie sędzia kobieta 

Wiadomość 8 z 9 (394 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: problem z sedziowaniem po ostatniej aktualizacji

Community Manager

Z racji tego, że ostatnia komentarz został udzielony w tej dyskusji 4 lata temu - zamykam ją. 

 

Jeśli ktokolwiek chciałby kontynuować dyskusję na ten temat, załóżcie proszę nowy wątek na forum. 

Wiadomość 9 z 9 (374 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA