problem z dodatkami Battlefield 1

autor: Tatis1983
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z dodatkami Battlefield 1

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Zakupiłem Battlefield 1 na xbox one. Wersja podstawowa chodzi bez problemów, jednak potem aktywowałem dodatki przez kod. Dodatki ukazane są w zarządzaniu grą każdy ma wielkośc 10 MB ale nie można ich włączyć, podczas instalacji tez pojawił się komunikat że zainstalował się dodatek i żeby go włączyć, ale włączyła się wersja podstawowa bez dodatków??

proszę o podpowiedź co się dzieje?? dzięki pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (513 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z dodatkami Battlegield 1

Hej,

Nie da się oddzielnie włączyć dodatków w Battlefield'zie. Dodatki są po prostu częścią całej gry, a ten mały plik pozwala Ci w pełni korzystać z ich zawartości. (broń w grze online, mapy oraz wiele innych)

Pełną zawartość BF1 Premium oraz dodatków znajdziesz TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (633 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z dodatkami Battlegield 1

Hej,

Nie da się oddzielnie włączyć dodatków w Battlefield'zie. Dodatki są po prostu częścią całej gry, a ten mały plik pozwala Ci w pełni korzystać z ich zawartości. (broń w grze online, mapy oraz wiele innych)

Pełną zawartość BF1 Premium oraz dodatków znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 3 (634 wyświetleń)

Dot.: problem z dodatkami Battlegield 1

★★★ Newbie

Dziękuję za odpowiedź, tak też myślałem, ale nie mam jakiś dodatkowych misji czy scenariuszy. Gra wygląda jak przed aktywacją dodatków... stąd moje zaskoczenie, a są to pierwsze dodatki jakie aktywowałem w ogóle w jakiejkolwiek grze.

pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem