Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

autor: LiitleBaby
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

[ Edytowane ]
★★★ Novice

witam mam problem typu jak na załaczonym zdjęciu nie da się nic uruchomić nawet przez skruty na pulpicie plus nie chce pobierać gier z the vault przetestowałem wszystkie zalecane rozwiązania w temacie pobierania. załaczam też dxdiag. wczoraj wszystko działało problem pojawił się po instalacji Anthem i próbie uruchomienia. Ponadto za każdym razem po wylogowaniu i zalogowaniu do aplikacji wykrywa mi na nowo ustawienia sklepu oraz resetuje foldery docelowe do zainstalowanych jak i miejsca na pobierane gry

Wiadomość 1 z 7 (704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

★★★ Novice

mi w koncu udało się doprowadzić wszystko do szczesliwego finału po pierwsze usunołem origina korzystajac cclenera po odinstalowaniu nastepnie całkowicie usunołem antywirusa uzywajac dedykowanego oprogramowania do mojego po restarcie kompa pierwsze co zainstalowalem na nowo origina i juz po uruchomieniu go i pozmienianiu folderow docelowych spowrotem zainstalowalem antywirusa na ta chwile dziala bez zarzutu

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 7 (658 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

[ Edytowane ]

Witaj @LiitleBaby 

 

W tym przypadku doradzam  zainstalowanie najnowszej aplikacji Origin.

 

Po odinstalowaniu starej aplikacji nie zapomnij przeczyścić komputera programem CCleaner, a następnie ponownie uruchom komputer. Dopiero wtedy instaluj najnowszą wersję Origin.

 

Zapoznaj się z tymi artykułami:

1. https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/my-game-downloaded-through-origin-but-will-not-install/

2. https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/download-and-play-your-games-in-origin/

3. https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Pomoc-Origin-aplikacja-najczestsze-problemy-i-ich-rozw...

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 7 (694 wyświetleń)

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

[ Edytowane ]
★★★ Novice

przerobiłem wszystkie te poradniki i tak po ponowwnej instalacji z uzyciem CClenera spowodowało ze pojawiły mi sie spowrotem okładki i da się uruchomic zainstalowane gry lecz ciagle sa 2 problemy nie da sie pobrać/zainstalować nic nowego i ciągle ustawienia aplikacji wracają do domyślnych tak jest po każdym uruchomieniu origina. Jeszcze jeden problem wszystko co da się z zainstalowanych gier uruchomić nie ma dzwięku

Wiadomość 3 z 7 (685 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

★★★ Newbie
mam ten sam problem 4 dni temu wszystko działało teraz załaczam biblioteka pusta
Wiadomość 4 z 7 (663 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

★★★ Novice

mi w koncu udało się doprowadzić wszystko do szczesliwego finału po pierwsze usunołem origina korzystajac cclenera po odinstalowaniu nastepnie całkowicie usunołem antywirusa uzywajac dedykowanego oprogramowania do mojego po restarcie kompa pierwsze co zainstalowalem na nowo origina i juz po uruchomieniu go i pozmienianiu folderow docelowych spowrotem zainstalowalem antywirusa na ta chwile dziala bez zarzutu

Wiadomość 5 z 7 (659 wyświetleń)

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

★★★ Newbie
ja kolego dalej jestem w kropce .. brak gier w bibliotece nic .. zero a wykonałem to co zalecaliscie ..
Wiadomość 6 z 7 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z biblioteką , instalacją oraz uruchamianiem gier

★★ Novice

ja mam  trochę inny problem ale nie mogę znaleźć nigdzie tu  przy instalacji  frust punk na  samym końcu  wyskakuje  mi  problem z  c++ 2017 że  znaleziono pliku  jak na zdjęciu  oczywiście wszytko mam zainstalowane ktoś jakiś pomysł ?

Wiadomość 7 z 7 (318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem